Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 248 zł
Umowa zawarta
19 lutego 2025
Okres realizacji
do 31 stycznia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 265 248 zł – 347 039 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i transport odpadów komunalnych z dwóch cmentarzy komunalnych, biura oraz koszy ulicznych, gmina Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie.

Zamawiający Zarząd Mienia Komunalnego (Miastko, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i transport odpadów komunalnych z dwóch cmentarzy komunalnych, biura oraz koszy…”, wybierając ofertę wykonawcy ELWOZ ECO sp. z o.o. Wartość umowy: 265 248 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Mienia KomunalnegoMiastko, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 20 lutego 2025
Wartość umowy
265 248 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELWOZ ECO sp. z o.o. (Sierakowice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 248,00 zł (umowę zawarto 19 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 265 248,00 zł do 347 038,91 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 stycznia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Mienia Komunalnego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000154039

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa, 41

1.5.2.)Miejscowość

Miastko

1.5.3.)Kod pocztowy

77-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zmkmiastko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zmkmiastko.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zmk_miastko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór i transport odpadów komunalnych z dwóch cmentarzy komunalnych, biura oraz koszy ulicznych, gmina Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c33c42dc-b412-4c2e-9917-f164386924ce

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00113083

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00026330/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór i transport odpadów komunalnych z dwóch cmentarzy komunalnych, biura oraz koszy ulicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00033835

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ID.271.1.2025.RCC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obejmującej:
1) dostarczenie oraz ustawienie niezbędnej liczby pojemników na nieczystości, będących własnością Wykonawcy;
2) cykliczne opróżnianie pojemników, wywóz zgromadzonych i zagospodarowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z terenu dwóch cmentarzy komunalnych, placu przy Zarządzie Mienia Komunalnego na wezwanie Zamawiającego;
3) usunięcie pojemników z terenów cmentarzy komunalnych, placu przy Zarządzie Mienia Komunalnego po zakończeniu realizacji zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

265248,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

347038,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

265248,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELWOZ ECO sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

191060318

7.3.3)Ulica

Słupska 2

7.3.4)Miejscowość

Sierakowice

7.3.5)Kod pocztowy

83-340

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

265248,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-01-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-7Usługi odbioru ścieków, usuwania od…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Mienia Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miastko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 265 248 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7 (Usługi odbioru ścieków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELWOZ ECO sp. z o.o. (Sierakowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.