Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
516 432 zł
Umowa zawarta
20 lutego 2025
Okres realizacji
od 1 marca 2025 do 28 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba obiektów sportowych akceptujących karty Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG SPROTOWO-REKREACYJNYCH DLA PRACOWNIKÓW UKSW W WARSZAWIE

Zamawiający Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG SPROTOWO-REKREACYJNYCH DLA PRACOWNIKÓW UKSW W WARSZAWIE”, wybierając ofertę wykonawcy Benefit Systems Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 516 432 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
516 432 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 stycznia 2025

    Termin ofert: 28 stycznia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 lutego 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 516 432,00 zł (umowę zawarto 20 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001956

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dewajtis 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-815

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@uksw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUG SPROTOWO-REKREACYJNYCH DLA PRACOWNIKÓW UKSW W WARSZAWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d9b9114-6d4b-4404-acdd-2694d707fc49

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00113050

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00048782

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.371.05.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników UKSW w Warszawie.
Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

92600000-7 - Usługi sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

516432,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

516432,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

516432,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Benefit Systems Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8361676510

7.3.3)Ulica

Plac Europejski 2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-844

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

516432,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-01 do 2027-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 516 432 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.