Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
191 167 zł
Umowa zawarta
20 stycznia 2025
Okres realizacji
od 1 marca 2025 do 27 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 191 167 zł – 282 447 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA POWIATOWEGO W PRZEMYŚLU, PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO.

Zamawiający Powiat Przemyski (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA…”, wybierając ofertę wykonawcy Elektra S.A. Wartość umowy: 191 167 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat PrzemyskiPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 17 lutego 2025
Wartość umowy
191 167 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2024

    Termin ofert: 2 stycznia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lutego 2025

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Elektra S.A (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 191 166,86 zł (umowę zawarto 20 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 191 166,86 zł do 282 447,36 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 marca 2025 r. do 27 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail