Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 270 162 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 270 162 zł – 1 980 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa technologii kotłowni w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie (Lututów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa technologii kotłowni w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie”, wybierając ofertę wykonawcy ETA Polska Sp. z o.o. Myślenice. Wartość umowy: 1 270 162 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
1 270 162 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ETA Polska Sp. z o.o. Myślenice (Myślenice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 270 162,00 zł (umowę zawarto 15 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 270 162,00 zł do 1 980 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000096483

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Klonowska, 3

1.5.2.)Miejscowość

Lututów

1.5.3.)Kod pocztowy

98-360

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

043 8714047

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsrlut@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsrlututow.inetnetdsl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zsrlututow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa technologii kotłowni
w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ce56be9-df79-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00105219

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00234304/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 "Przebudowa instalacji i wymiana pieców w kotłowni w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00238342

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1270162,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa technologii kotłowni węglowej na kotłownię opalaną granulatem drzewnym – pelletem lub zrębkiem drzewnym jako źródło szczytowe ogrzewania i przygotowania CWU, adaptacja istniejącego pomieszczenia składu węgla sortymentu groszek na magazyn pelletu i adaptacji pomieszczenia hali kotłów do nowych wymagań dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie (dz. nr ewid. 369/19, 369/5, 369/4), Lututów, ul. Klonowska 3, 98 - 360 Lututów oraz rozbiórki istniejącego komina murowanego w zakresie określonym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót załącznik nr 6 do SWZ.
2 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa. W skład dokumentacji projektowej wchodzi:
a) Projekt Techniczny - Przebudowa technologii kotłowni – branża elektryczna ;
b) Projekt Wykonawczy - Przebudowa technologii – branża sanitarna i konstrukcyjna;
c) Projekt rozbiórki - Przebudowa technologii – branża konstrukcyjna;
d) Przedmiary robót
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1270162,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1980000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1270162,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ETA Polska Sp. z o.o. Myślenice

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6812091935

7.3.3)Ulica

ul.Ppłk Jana Dunina Brzezińskiego 7/2

7.3.4)Miejscowość

Myślenice

7.3.5)Kod pocztowy

32-400

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1270162,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lututów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 270 162 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ETA Polska Sp. z o.o. Myślenice (Myślenice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.