Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku (Turek, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku dla Samodzielnego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

65 wpisów
  1. Ogłoszenie

    03 lutego 2025

    Termin ofert: 24 lutego 2025 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    11 lutego 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    14 lutego 2025

  4. Zmiana ogłoszenia

    18 lutego 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    06 czerwca 2025

    3 oferty22 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Zmiana ogłoszenia

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  64. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000300050

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Poduchowne 1

1.4.2.)Miejscowość

Turek

1.4.3.)Kod pocztowy

62-700

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpital.turek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.turek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00104576

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-14

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00085931

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-02-18 08:30 Po zmianie: 2025-02-20 08:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-02-18 09:15 Po zmianie: 2025-02-20 09:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-03-19 Po zmianie: 2025-03-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Turek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.