Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
252 030 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    136 320 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    115 710 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju napędowego oraz oleju opałowego na potrzeby Gminy Miastkowo w roku 2025

Zamawiający Gmina Miastkowo (Miastkowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju napędowego oraz oleju opałowego na potrzeby Gminy Miastkowo w roku 2025”, wybierając ofertę wykonawcy Stacja Paliw Deptuła Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 252 030 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina MiastkowoMiastkowo, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 13 lutego 2025
Łączna wartość umów
252 030 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Stacja Paliw Deptuła Sp. z o. o. za łącznie 252 030,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miastkowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669950

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łomżyńska 32

1.5.2.)Miejscowość

Miastkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

18-413

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 2174878

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@miastkowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.miastkowo.pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-772b0e84-3ebb-4a8d-91df-d4118ebf4dd4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju napędowego oraz oleju opałowego
na potrzeby Gminy Miastkowo w roku 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-772b0e84-3ebb-4a8d-91df-d4118ebf4dd4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00103255

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00072665/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa oleju napędowego i oleju opałowego w roku 2025 na potrzeby Gminy Miastkowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00674181

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGN.271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

254935 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 „Dostawa oleju napędowego na potrzeby Gminy Miastkowo
w roku 2025” obejmuje dostawę około 24 000 litrów oleju napędowego
w podziale na ON letni w ilości ok. 21 000 litrów oraz ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych (arktyczny) w ilości ok. 3 000 litrów do zbiornika o pojemności 2500 litrów stanowiącego własność Zamawiającego. Zbiornik znajduje się na terenie prowadzonej przez Zamawiającego działalności przy ul. Długiej 7, 18-413 Miastkowo.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

132120 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 „Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Miastkowo
w roku 2025” obejmuje dostawę około 29 000 litrów oleju opałowego do następujących obiektów:
– Urząd Gminy Miastkowo ul. Łomżyńska 32, 18-413 Miastkowo,
– Budynek biurowo – garażowy Miastkowo, ul. Długa 7, 18-413 Miastkowo,
– Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Drogoszewie, 18-413 Drogoszewo
ul. Szkolna 7,
– Lokal nr 4 w budynku mieszkalno-użytkowy w Tarnowie – Świetlica Wiejska, 18-413 Tarnowo ul. Szkolna 2,
– Świetlica wiejska w Zaruziu, 18-413 Zaruzie 40.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

4.5.5.)Wartość części

122815 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136320 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

138180 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136320 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stacja Paliw Deptuła Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7581831159

7.3.3)Ulica

ul. Trasa Mazurska 56

7.3.4)Miejscowość

Kadzidło

7.3.5)Kod pocztowy

07-420

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136320 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115710,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

120350 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115710 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stacja Paliw Deptuła Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7581831159

7.3.3)Ulica

ul. Trasa Mazurska 56

7.3.4)Miejscowość

Kadzidło

7.3.5)Kod pocztowy

07-420

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115710 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 560 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
225 883 zł701 422 zł
Rozstęp międzykwartylowy
475 540 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
225 883 zł
Mediana
332 560 zł
Górny kwartyl
701 422 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miastkowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miastkowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 252 030 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stacja Paliw Deptuła Sp. z o. o. (Kadzidło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.