Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

ZAKUP CIĄGNIKA ROLNICZEGO NA POTRZEBY URZĘDU GMINY

Zamawiający Gmina Krasiczyn (Krasiczyn, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „ZAKUP CIĄGNIKA ROLNICZEGO NA POTRZEBY URZĘDU GMINY”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrasiczynKrasiczyn, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 12 lutego 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasiczyn

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900418

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krasiczyn 177

1.4.2.)Miejscowość

Krasiczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

37-741

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166718370

1.4.8.)Numer faksu

166718370

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krasiczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krasiczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00100559

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-12

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00097983

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis nowego ciągnika na potrzeby Urzędu Gminy. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony wraz z rozładunkiem na adres: Krasiczyn 177 na koszt Wykonawcy wraz ze szkoleniem obsługi. W skład zakupywanego sprzętu wchodzi: ciągnik rolniczy. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis nowego ciągnika wraz z górnym zaczepem przesuwnym manualnym z ramą szyny zaczepowej oraz z instalacją pneumatyczną 1 i 2 obwodową na potrzeby Urzędu Gminy. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony wraz z rozładunkiem na adres: Krasiczyn 177 na koszt Wykonawcy wraz ze szkoleniem obsługi. W skład zakupywanego sprzętu wchodzi: ciągnik rolniczy wraz z górnym zaczepem przesuwnym manualnym z ramą szyny zaczepowej oraz z instalacją pneumatyczną 1 i 2 obwodową.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasiczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasiczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.