Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
181 927 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – ziemniaków
    Wartość umowy
    6048 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – ryby i przetwory rybne, oleje, mrożonki, kompoty, koncentraty
    Wartość umowy
    60 184 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – różnych produktów spożywczych
    Wartość umowy
    115 695 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej w 2025 roku w podziale na części

Zamawiający Publiczne Przedszkole w Lubichowie (Lubichowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej w 2025 roku…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 181 927 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
181 927 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gospodarstwo Rolne Tomasz Stormowski (część 1); STEMAR Sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 181 926,86 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W LUBICHOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190582500

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zblewska 30

1.5.2.)Miejscowość

Lubichowo

1.5.3.)Kod pocztowy

83-240

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

publiczneprzedszkole@lubichowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przedszkole-lubichowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lubichowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej w 2025 roku w podziale na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6dba1f76-fc7f-45c5-acac-59ecb0c08b0b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00093465

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00011715

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPP.271.2.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – ziemniaków.

4.5.3.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

7020,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – ryby i przetwory rybne, oleje, mrożonki, kompoty, koncentraty.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

63451,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz sukcesywną dostawę produktów spożywczych do stołówki przedszkolnej mieszczącej się przy ulicy Zblewskiej 30 w Lubichowie w 2025 roku – różnych produktów spożywczych.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

128032,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6048,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6378,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6048,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Tomasz Stormowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5921967490

7.3.4)Miejscowość

Sumin

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6048,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60184,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68803,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60184,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEMAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871722437

7.3.3)Ulica

Portowa 3

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60184,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115694,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

143435,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115694,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEMAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871722437

7.3.3)Ulica

Portowa 3

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115694,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Publiczne Przedszkole w Lubichowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubichowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 927 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03200000-3 (Zboża. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Rolne Tomasz Stormowski (Sumin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.