Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
725 208 zł
Umowa zawarta
15 listopada 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena40%Cena – wynagrodzenie dodatkowe (CD)20%Doświadczenie zespołu (D)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowania TP/63UD/10/2024 na usługi doradcze dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o.

Zamawiający Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowania TP/63UD/10/2024 na usługi doradcze dla Warszawskiego Szpital Południowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Wartość umowy: 725 208 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
725 208 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 725 208,00 zł (umowę zawarto 15 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142628955

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. rtm. Witolda Pileckiego 99

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-781

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalpoludniowy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalpoludniowy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Postępowania TP/63UD/10/2024 na usługi doradcze dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-52e50f65-7ca9-4fbd-908b-d4c1c4a00087

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00091579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/63UD/10/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

808500 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamienienia jest świadczenie usług doradczych na rzecz Zamawiającego polegających na przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, w tym studium wykonalności dla projektu jaki Zamawiający planuje zgłosić w naborze ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności dla projektów dotyczących Krajowej Sieci Onkologicznej. Szacowana wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi do 60.000.000,00 zł netto

4.5.3.)Główny kod CPV

85312320-8 - Usługi doradztwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

725208 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

725208 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

725208 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252191427

7.3.3)Ulica

Al. Jana Pawła II 22

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-133

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Deloitte Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - udział w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej (analiza finansowa, analiza DNSH) oraz wsparcie na etapie oceny dokumentacji w ww. zakresie.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

725208 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312320-8Usługi doradztwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).