AktywneBaza Konkurencyjności2026-120430-289534

Zapytanie ofertowe na zapewnienie wykonawcy w charakterze pracownika kuchni – kucharki/kucharza - przygotowującego wyżywienie dla pacjentów Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej w Warszawie w ramach projektu „W dobrych rękach – utworzenie MDOM dla mieszkańców Warszawy” – FEMA.08.05-IP.01-0A90/25

Polski Komitet Pomocy Społecznej , NIP 5260308482

Oryginał w Bazie Konkurencyjności

Najważniejsze informacje

Termin składania ofert
03.09.2026, 23:59
Data publikacji
25.08.2026
Lokalizacja
Warszawa, Mazowieckie
Wartość szacunkowa
Rodzaj
Usługa / Usługi inne
Liczba ofert

Zapytanie ofertowe - pracownik kuchni (kucharz/kucharka)

Zapytanie ofertowe na zapewnienie wykonawcy w charakterze pracownika kuchni – kucharki/kucharza - przygotowującego wyżywienie dla pacjentów Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej w Warszawie w ramach projektu „W dobrych rękach – utworzenie MDOM dla mieszkańców Warszawy” – FEMA.08.05-IP.01-0A90/25 Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wykonawcy w charakterze kucharki/kucharza - świadczącego usługi w kuchni przygotowującej posiłki na rzecz uczestników projektu Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej w Warszawie przy ul. Grójeckiej 118 / 120 w ramach projektu pn. „W dobrych rękach – utworzenie MDOM dla mieszkańców Warszawy” – FEMA.08.05-IP.01-0A90/25 w okresie od 01.05.2026 r. do 31.12.2028 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany początkowej daty świadczenia usług w przypadku, gdy rozstrzygniecie niniejszego postępowania i podpisanie umów z wybranymi Wykonawcami nastąpi później niż do 13.07.2026 r. Zgodnie z założeniami projektu pn. „W dobrych rękach – utworzenie MDOM dla mieszkańców Warszawy” uczestnikami projektu będą osoby powyżej 60 roku życia, z zespołami otępiennymi w fazie łagodnej lub średniozaawansowanej (bierni zawodowo, niezależnie od wykształcenia), wymagający opieki dziennej w codziennym funkcjonowaniu (OZZO). Założeniem jest objęcie wsparciem 16 osób OZZO, (minimum 8 kobiet). Realizacja zamówienia została przewidziana w zakresie: Świadczenie usług polegających na realizacji pracy kucharki/kucharza na rzecz 16 osób wymagający opieki dziennej w codziennym funkcjonowaniu, ramach pobytu dziennego w Mazowieckiego Domu Opieki Medycznej w Warszawie przy ul. Grójeckiej 118 / 120 przy czym miejscem świadczenia usługi pracy kucharza będzie obiekt Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, ul. T. Kościuszki 116 05-822 Milanówek, w okresie od 4.09.2026 r. do 31.12.2028 r. Zakres usług:  przygotowywanie posiłków,  obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów,  zmywanie i sprzątanie kuchni,  przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych. NA PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA SKŁADA SIĘ: Świadczenie usług w charakterze kucharki/kucharza 1 osoba, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 pełnego etatu

; Milanówek, grodziski, mazowieckie

Kryteria oceny ofert

Kryterium cenowe

Kryterium cena: 80 % Cena brutto za 1 pełny etat świadczenia usługi Sposób obliczania: C(min) / C(b) x 80 C(min) – najniższa cena spośród ofert niepodlegających odrzuceniu C(b) – cena oferty badanej

Kryterium 2

Kryterium doświadczenie- staż pracy: 10 % Kryterium oceniane będzie zgodnie z poniższą specyfikacją:  doświadczenie 8 lat i powyżej 8 lat– 10 punktów  doświadczenie mniejsze niż 8 lat– 5 punktów,  brak doświadczenia – 0 punktów.

Kryterium 3

Kryterium doświadczenie- specjalistyczna wiedza dietetyczna: 10 %  doświadczenie w żywieniu klinicznym i geriatrycznym – 10 punktów  brak doświadczenie w żywieniu klinicznym i geriatrycznym – 0 punktów

Warunki udziału i wymagane dokumenty

Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający następujące warunki 1) Posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności (w tym: prawo wykonywania zawodu), jeśli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień oraz prowadzą działalność gospodarczą w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu przedstawia oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.

Wiedza i doświadczenie

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający następujące warunki 1) Posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych wykonania zamówienia. Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu przedstawia CV, zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w ramach świadczenia usług kucharki/kucharza, właściwe orzeczenie lekarskie do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Dodatkowe warunki udziału

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający następujące warunki 1) Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystają z pełni praw publicznych i nie byli skazani prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu przedstawia oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.