Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
82 729 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy granulatu dla reniferów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    8319 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są sukcesywne pozostałe granulaty szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    53 283 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy musli dla koni i kuców szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    3777 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pokarmu dla psów i kotów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    3915 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy innych granulatów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia
    INTIPA Gmbh· Senden
    Wartość umowy
    13 435 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Termin dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA PASZ W ROKU 2025

Zamawiający Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA PASZ W ROKU 2025”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 82 729 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
82 729 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GRANUM ANIMAL NUTRITION Mirosława Jasińska (części 1, 2, 4); MG SERWIS Mariusz Gościniak (część 3); INTIPA Gmbh (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 82 728,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 520487360

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Norbertańska 2

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-402

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

24 3660523

1.5.8.)Numer faksu

24 3660513

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zoo.plock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zoo.plock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1031478

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność Ogrodów Botanicznych i Zoologicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA PASZ W ROKU 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9268f1d2-ce14-4502-8ef4-7f77d42a3ce0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00089101

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00634208

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.260.23.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

87768,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy granulatu dla reniferów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

4.5.5.)Wartość części

8677,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne pozostałe granulaty szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu
zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych

4.5.5.)Wartość części

53770,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy musli dla koni i kuców szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis
przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych

4.5.5.)Wartość części

4218,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pokarmu dla psów i kotów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

4.5.5.)Wartość części

4441,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy innych granulatów szczegółowo opisanego w Dziale II - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych

4.5.5.)Wartość części

16659,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8318,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8908,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8318,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRANUM ANIMAL NUTRITION Mirosława Jasińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271006622

7.3.3)Ulica

Lubanów 18A

7.3.4)Miejscowość

Błaszki

7.3.5)Kod pocztowy

98-235

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8318,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53282,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54520,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53282,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRANUM ANIMAL NUTRITION Mirosława Jasińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271006622

7.3.3)Ulica

Lubanów 18A

7.3.4)Miejscowość

Błaszki

7.3.5)Kod pocztowy

98-235

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53282,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3776,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3868,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3776,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MG SERWIS Mariusz Gościniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7742793287

7.3.3)Ulica

Browarna 41

7.3.4)Miejscowość

Płock

7.3.5)Kod pocztowy

09-401

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3776,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3915,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4280,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3915,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRANUM ANIMAL NUTRITION Mirosława Jasińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271006622

7.3.3)Ulica

Lubanów 18A

7.3.4)Miejscowość

Błaszki

7.3.5)Kod pocztowy

98-235

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3915,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13435,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14905,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13435,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTIPA Gmbh

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

DE340316609

7.3.3)Ulica

AM Kieswerk 8

7.3.4)Miejscowość

Senden

7.3.7.)Kraj

Niemcy

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13435,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15700000-5Pasza dla zwierząt
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 82 729 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15700000-5 (Pasza dla zwierząt). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GRANUM ANIMAL NUTRITION Mirosława Jasińska (Błaszki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.