Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa drobnego sprzętu i materiałów medycznych.

Zamawiający Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich (Siemianowice Śląskie, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa drobnego sprzętu i materiałów medycznych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 301 421 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272165010

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jana Pawła II 2

1.4.2.)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

1.4.3.)Kod pocztowy

41-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@clo.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.clo.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f132858f-77b5-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00075717

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00472110

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa drobnego sprzętu i materiałów medycznych.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4
Artykuły do higieny jamy ustnej.
1. Płyn do toalety jamy ustnej, w tym dla pacjentów zaintubowanych oraz do zastosowania do toalety jamy ustnej pacjentów przed zabiegami. W składzie minimum 0,1 % roztworu chlorheksydyny oraz substancja łagodząca podrażnienia dziąseł, do stosowania bez rozcieńczenia. Bez zawartości alkoholu.
Ilość płynu w jednym opakowaniu: 200 ml.
Łączna ilość ml: 21 000.
Ilość: 105 opakowań.
Dopuszcza się opakowanie 200 lub 300 ml, pod warunkiem, że łączna ilość ml będzie zgodna z zapisami SWZ. W takim przypadku należy podać ilość płynu w opakowaniu oraz odpowiednio przeliczyć liczbę opakowań.

3.9.)Główny kod CPV

33711700-4 - Artykuły i preparaty do higieny jamy ustnej lub zębów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-03 do 2025-01-03

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ProjectMed Tomasz Surowiec

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9660673514

4.3.3.)Ulica

Alejkowa 21 lok. paw B9

4.3.4.)Miejscowość

Sowlany

4.3.5.)Kod pocztowy

15-528

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1020,29 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00053645/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-01-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1020,29 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33711700-4Artykuły i preparaty do higieny jam…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
301 421 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
182 838 zł983 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
800 741 zł
Źródło próbki
CPV 33711· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
182 838 zł
Mediana
301 421 zł
Górny kwartyl
983 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siemianowice Śląskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33711700-4 (Artykuły i preparaty do higieny jamy ustnej lub zębów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.