Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
343 969 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 1 - PIECZYWO, ŚWIEŻ
    Wartość umowy
    44 873 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 2 - MIĘSO, WĘDLINY,
    Wartość umowy
    54 642 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 3 - DRÓB
    Wartość umowy
    43 655 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 4 - RYBY
    Wartość umowy
    17 230 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 5 - WARZYWA I OWOCE
    Wartość umowy
    45 025 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 6 - NABIAŁ, JAJA
    Wartość umowy
    48 936 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025r. CZĘŚĆ 7 - RÓŻNE ARTYKUŁY
    Wartość umowy
    89 608 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kryrach w 2025 roku

Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kryrach (Kryry, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa produktów spożywczych na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno -…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 343 969 zł. Złożono 18 ofert.

Łączna wartość umów
343 969 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Piekarnictwo S.C. Józef i Natalia Biela Wioletta Wituła (część 1); PPHU Zakład Masarski s.c. Ośliźlok Henryka, Stanisław (części 2, 3); Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI (części 4, 6, 7); P.P.H.Błażej Błażej Firganek (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 343 969,19 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail