Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Avility sp. z o.o

Wartość umowy
885 600 zł
Umowa zawarta
24 stycznia 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenia osób skierowanych do realizacji umowy10%Konferencja podsumowująca30%Ogólna koncepcja przygotowania raportów rzeczowo- finansowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie Planów Inwestycji wraz z analizą finansową dla projektów „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, „Kujawsko-Pomorskie e-Zdrowie 3.0”, „Kultura w zasięgu 3.0”

Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie Planów Inwestycji wraz z analizą finansową dla projektów Infostrada Kujaw i…”, wybierając ofertę wykonawcy Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wartość umowy: 885 600 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo Kujawsko-PomorskieToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 27 stycznia 2025
Wartość umowy
885 600 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 sierpnia 2024

    Termin ofert: 9 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 stycznia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Toruń), wspólnie z: Avility sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 885 600,00 zł (umowę zawarto 24 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871121290

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Teatralny 2

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie Planów Inwestycji wraz z analizą finansową dla projektów „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, „Kujawsko-Pomorskie e-Zdrowie 3.0”, „Kultura w zasięgu 3.0”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44f8b037-999f-45f9-a9ae-5c64b21cfd64

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00065863

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00043071/36/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Wykonanie Planów Inwestycji wraz z analizą finansową dla projektów przewidzianych do dofinansowania w ramach Programu Regionalnego FEdKP na lata 2021-2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00476299

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZW-I.272.72.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Planów Inwestycji wraz z analizą finansową dla projektów „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, „Kujawsko-Pomorskie e-Zdrowie 3.0”, „Kultura w zasięgu 3.0” przewidzianych do dofinansowania w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027, zgodnie z SWZ oraz jej załącznikach a w szczególności zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

885600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

885600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

885600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Avility sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9560015177

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

885600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71241000-9Studia wykonalności, usługi doradcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Kujawsko-Pomorskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 885 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71241000-9 (Studia wykonalności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.