Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara i ulicy Kwiatowej w Puszczykowie

Zamawiający Miasto Puszczykowo (Puszczykowo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara i ulicy Kwiatowej w Puszczykowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto PuszczykowoPuszczykowo, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 17 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO PUSZCZYKOWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257874

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Podleśna 4

1.4.2.)Miejscowość

Puszczykowo

1.4.3.)Kod pocztowy

62-040

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

61 89 83 716

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@puszczykowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.puszczykowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-390c7ee1-df97-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00044571

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00239186

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara i ulicy Kwiatowej w Puszczykowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, które polegają na

1.1. budowie ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara w Puszczykowie o nawierzchni z kostki betonowej o łącznej długości ok. 228,12 m (od skrzyżowania z ul. Niwka Stara – droga gminna o nawierzchni z kostki betonowej do włączenia w ul. Nadwarciańską – droga powiatowa o nawierzchni bitumicznej) wraz z budową kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, chodnika, zjazdów do posesji prywatnych z kostki betonowej oraz wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i montaż progów zwalniających; 1.2. budowie ulicy Kwiatowej w Puszczykowie o nawierzchni bitumicznej o łącznej długości ok. 201,6 m wraz z placem do zawracania, budową kanalizacji deszczowej i zjazdów do posesji prywatnych z kostki betonowej oraz wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i montaż progu zwalniającego. 2.2. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania przez Wykonawcę i warunki odbioru zostały określone: 1) w projekcie budowlanym dotyczącym budowy ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara w Puszczykowie zatwierdzonym Decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej nr 14/2022 z dnia 2 marca 2022 r., 2) w projekcie technicznym (wykonawczym) dotyczącym budowy ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara w Puszczykowie, 3) w opinii geotechnicznej określającej warunki gruntowo-wodne dotyczącej budowy ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara w Puszczykowie, 4) w projekcie stałej organizacji ruchu dotyczącym budowy ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara w Puszczykowie, 5) w projekcie architektoniczno – budowlanym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie zatwierdzonym Decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej nr 12/2023 z dnia 11 maja 2023 r., 6) w projekcie technicznym/wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (branża drogowa), 7) w projekcie architektoniczno – budowlanym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (kanalizacja deszczowa), 8) w projekcie technicznym/wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (kanalizacja deszczowa), 9) w projekcie architektoniczno – budowlanym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (przebudowa sieci elektroenergetycznej), 10) w projekcie technicznym/wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (przebudowa sieci elektroenergetycznej), 11) w projekcie architektoniczno – budowlanym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (przebudowa sieci telekomunikacyjnej), 12) w projekcie technicznym/wykonawczym dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie (przebudowa sieci telekomunikacyjnej), 13) w projekcie zagospodarowania terenu - załączniki projektu budowlanego dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie, 14) w opinii geotechnicznej określającej warunki gruntowo-wodne dotyczącej budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie, 15) w projekcie stałej organizacji ruchu dotyczącym budowy ulicy Kwiatowej w Puszczykowie zwanymi dalej projektem lub dokumentacją projektową oraz w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót zwanymi dalej STWiORB stanowiące załącznik SWZ. Załączone do SWZ przedmiary robót zwane dalej przedmiarem mają wyłącznie charakter dokumentu pomocniczego. Uwaga 1: Zakres zamówienia dotyczący ulicy bocznej od ulicy Niwka Stara obejmuje rozbiórkę ogrodzenia z siatki na odcinku prowadzonej inwestycji bez jego utylizacji.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Robót Drogowych Marek Dachtera

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7830004700

4.3.3.)Ulica

ks. I. Posadzego 5b

4.3.4.)Miejscowość

Puszczykowo

4.3.5.)Kod pocztowy

62-040

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1894523,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00308856/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1894523,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Puszczykowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puszczykowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.