Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług pocztowych, kurierskich oraz wykonywanie czynności polegających na odpłatnym doręczaniu listów wychodzących z Urzędu Gminy Sanok

Zamawiający Gmina Sanok (Sanok, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług pocztowych, kurierskich oraz wykonywanie czynności polegających na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SanokSanok, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 16 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

28 wpisów
  1. Ogłoszenie

    08 grudnia 2023

    Termin ofert: 20 grudnia 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    12 stycznia 2024

    1 oferta25 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    14 czerwca 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    15 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowyBieżące

    16 stycznia 2025

  23. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    16 stycznia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SANOK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440749

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościuszki 23

1.4.2.)Miejscowość

Sanok

1.4.3.)Kod pocztowy

38-500

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

134656551

1.4.8.)Numer faksu

134656553

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

k.kaczak@gminasanok.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gmina.sanok.com.pl/bip

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e699a68-95c7-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00037521

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00541605

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług pocztowych, kurierskich oraz wykonywanie czynności polegających na odpłatnym doręczaniu listów wychodzących z Urzędu Gminy Sanok

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem części 22 zamówienia, jest wykonywanie czynności polegających na odpłatnym doręczaniu listów wychodzących z Urzędu Gminy Sanok w roku 2024 na teren miejscowości Pisarowce, tj:
• odbiór listów objętych Zamówieniem z siedziby Urzędu Gminy Sanok, ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok, minimum 2 razy w tygodniu w godzinach urzędowania Urzędu Gminy Sanok, tj. od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30-15:30, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy,
• doręczenie Zamawiającemu (siedziba Urzędu Gminy Sanok, ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok) pokwitowanych przez adresatów zwrotnych potwierdzeń odbioru listów, w terminie 3 dni roboczych od dnia doręczenia listów,
• zwrot niedoręczonych listów do siedziby Zamawiającego w terminie 3 dni roboczych po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia, z podaniem przy-czyny niedoręczenia.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1b do SWZ oraz 2b do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

64121100-1 - Usługi dostarczania poczty

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bogusław Rolnik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871031863

4.3.4.)Miejscowość

Pisarowce

4.3.5.)Kod pocztowy

38-530

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7412,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00032201/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8794,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64121100-1Usługi dostarczania poczty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sanok prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sanok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64121100-1 (Usługi dostarczania poczty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.