Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
185 613 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 748 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    53 707 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 648 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    51 642 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 288 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2580 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Częstotliwość dostaw w tygodniu10%Możliwość uzupełniającą/reklamacyjna10%Dostawy między 6:00 – 9:0020%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w okresie od 2 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku"

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie (Imielin, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 2 im.…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 185 613 zł. Złożono 18 ofert.

Łączna wartość umów
185 613 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MGM Sp.zoo (część 1); Zakład Mięsny Poliwczak SKA (część 2); Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy -sp.j. (część 3); P.P.H.U. CENTO (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 185 612,75 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000721165

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Karola Miarki 7

1.5.2.)Miejscowość

Imielin

1.5.3.)Kod pocztowy

41-407

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.7.)Numer telefonu

322256055

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp2.imielin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.sp2.imielin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d1f4f74-58c6-4390-82b4-6125d4a7e471

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w okresie od 2 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d1f4f74-58c6-4390-82b4-6125d4a7e471

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00028558

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00077247/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w okresie od 02.01.2025-31.12.2025"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00599990

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP2 260.06.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

200000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

176619,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Art. Mleczarskie – załącznik Nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

18747,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Mięso, wędliny – załącznik Nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

53707,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Art. głęboko mrożone – załącznik Nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

24647,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Art. ogólnospożywcze – załącznik Nr 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

51641,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Warzywa owoce – załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

34288,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie w celu przygotowania posiłków dla jej uczniów w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych. Szczegółowy wykaz przewidzianych do zamówienia produktów oraz przewidziane ilości szacunkowe (orientacyjne) tych produktów planowanych do zamówienia w okresie dziesięciu miesięcy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – formularzu ofertowym. Podkreśla się, iż podane w Formularzu ofertowym ilości są ilościami szacunkowymi tj. orientacyjnymi, podanymi na potrzeby dokonania oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej oraz określenia wartości umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ramach danej grupy produktów, wg cen jednostkowych oferowanych przez Wykonawcę. Ilość zamawianych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego. Faktyczne całkowite wynagrodzenie Wykonawcy w związku z realizacją umowy będzie uzależnione od faktycznej ilości dostarczonych w całym okresie obowiązywania umowy produktów.

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie – załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

2580,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18747,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21359,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18747,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MGM Sp.zoo

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5130267336

7.3.3)Ulica

Winnica 17

7.3.4)Miejscowość

Nawojowa Góra

7.3.5)Kod pocztowy

32-065

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18747,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52767,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53707,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53707,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Mięsny Poliwczak SKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2220795830

7.3.3)Ulica

Storczyków 21

7.3.4)Miejscowość

Mysłowice

7.3.5)Kod pocztowy

41-408

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53707,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24647,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29838,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24647,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy -sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262786341

7.3.3)Ulica

Składowa 11

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24647,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51641,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67011,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51641,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. CENTO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6320011066

7.3.3)Ulica

Matejki 46

7.3.4)Miejscowość

Jaworzno

7.3.5)Kod pocztowy

43-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51641,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34288,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43297,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34288,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Warzywka Bogusław Nowrocki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6461834901

7.3.3)Ulica

Ułańska 30b

7.3.4)Miejscowość

Lędziny

7.3.5)Kod pocztowy

43-143

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34288,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2580 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3030 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2580 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia U Adama

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2220097528

7.3.3)Ulica

Długa 95

7.3.4)Miejscowość

Mysłowice

7.3.5)Kod pocztowy

41-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2580 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Imielin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 185 613 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MGM Sp.zoo (Nawojowa Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.