Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku
Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=142, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
21 sierpnia 2024
Termin ofert: 30 sierpnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
03 października 2024
1 oferta8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 stycznia 2025
- Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 stycznia 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁYMSTOKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000173545 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Warszawska 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Białystok |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 15-062 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL841 - Białostocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kwpsp.wl@straz.bialystok.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.gov.pl/web/kwpsp-bialystok |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-69f6c698-c1d0-4a50-b6a4-564250a5d0d3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00024151 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00465992 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Szkolenie przygotowujące do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka OSP z terenu działania KW PSP w Białymstoku. Celem zamówienia jest przeszkolenie strażaków ratowników ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa podlaskiego w zakresie zdobycia kwalifikacji prawa jazdy kat. C. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: część 4: Szkolenie dla 8 strażaków ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Białymstoku 2. Po zakończeniu szkolenia Wykonawca wyda zaświadczenie o zdaniu egzaminu wewnętrznego dla każdego z uczestników szkolenia. 3. Wykonawca zapewni niezbędny sprzęt, urządzenia i materiały do prawidłowego przeprowadzenia szkolenia. 4. Wykonawca musi spełniać warunki określone w art. 28 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami. 5. Odpowiednio dla danej części przedmiotu zamówienia Wykonawca musi prowadzić Ośrodek Szkolenia Kierowców na terenie właściwego dla działalności gospodarczej powiatu. 6. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: • Opisu Przedmiotu Zamówienia z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ) - Realizacja szkolenia zgodnie z „Programem szkolenia przygotowującego do egzaminu dopuszczającego do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t dla strażaka ratownika OSP” Ilekroć w treści OPZ wskazano akty prawne należy przyjąć, że zostały one przywołane w brzmieniu aktualnym na dzień wszczęcia przedmiotowego postępowania. • Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80411000-8 - Usługi szkół jazdy |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-11-29 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | 2. Akces Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Andrzej Sural |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 050146058 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Lawendowa 62 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Białystok |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 15-642 |
| 4.3.6.) | Województwo | podlaskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 30400,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00529943/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 30400,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →