Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
114 775 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa mięsa i przetworów mięsnych; Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w: 1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ; 2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załą
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety: Pakiet 2 – Dostawa warzyw i owoców; 1). Formularzach asortymentowo-c
    Wartość umowy
    22 196 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8000 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 373 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 237 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 726 zł
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 243 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin złożenia zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach w terminie do 31.12. 2025 roku.

Zamawiający Szkoła Podstawowa im.ks.S.Joniaka w Niegowonicach (Niegowonice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 114 775 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
114 775 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: GLOSTER Sp. z o.o. (części 2, 3); Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. j. (część 4); F.H.U. WENC-POL Ewelina Węcel (część 5); Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp.j. (część 6) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 114 774,65 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im.ks.S.Joniaka w Niegowonicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001205951

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 11

1.5.2.)Miejscowość

Niegowonice

1.5.3.)Kod pocztowy

42-454

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wirum@lazy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.niego.jur.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2248b59a-a7bd-4f17-a0b8-1303652aa17a

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła Podstawowa im.ks.S.Joniaka w Niegowonicach

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach w terminie do 31.12. 2025 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2248b59a-a7bd-4f17-a0b8-1303652aa17a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00022244

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00608706

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP/2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

166261,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 – Dostawa mięsa i przetworów mięsnych;
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

41077,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety

Pakiet 2 – Dostawa warzyw i owoców; 1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ; 2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

20068,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety:
Pakiet 3 – Dostawa ziemniaków;
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

6400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana
Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety:
Pakiet 4 – Dostawa nabiału i przetworów;
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

25906,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana
Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety:
Pakiet 5 – Dostawa jajek, makaronów, oleju i miodu
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142100-9 - Miód naturalny

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

14307,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana
Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety:
Pakiet 6 – Dostawa różnych artykułów spożywczych.
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

26346,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana
Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety:
Pakiet 7 – Dostawa pieczywa i wyrobów ciastkarskich;
Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w:
1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ;
2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

7140,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach wydzielonych w następujące pakiety

Pakiet 8 – Dostawa mrożonek spożywczych i mrożonych ryb; Przedmiot zamówienia oraz warunki dostawy zostały uszczegółowione w: 1). Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ; 2). Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

25014,05 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do terminu składania ofert, tj. 29.11.2024 w zakresie zadania nr 1 otrzymano 1 ofertę złożoną przez Wykonawcę MARKET MEGA S.C. D. LUDWIKOWSKI, R. LUDWIKOWSKI, 42-454 Niegowonice ul. Kościuszki 11. Oferta podlega odrzuceniu.
Zamawiający w trakcie weryfikacji dokumentów stwierdził, że Formularz oferty (w zakresie wszystkich ośmiu zadań ) nie został podpisany żadnym z podpisów tj.: podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Pozostałe dokumenty złożone razem z ofertą są prawidłowe i podpisane podpisem zaufanym. Przepis art. 63 Pzp. ustanawia formę elektroniczną dla oferty lub postać elektroniczną oferty opatrzoną podpisem zaufanym lub podpisem osobistym - dla postępowań o wartościach mniejszych niż progi unijne. W postępowaniach poniżej progów unijnych brak podpisu kwalifikowanego, zaufanego lub osobistego skutkuje odrzuceniem takiej oferty.
Dokonanie czynności bez zachowania wymogu formy zastrzeżonej przez ustawę pod rygorem nieważności stanowi wadę tej czynności prawnej, która polega na niewywołaniu przez czynność zamierzonych skutków prawnych związanych z jej dokonaniem (nieważność bezwzględna).
Tym samym niepodpisanie oferty w wymaganej formie lub nieprawidłowe złożenie podpisu pod ofertą powoduje w konsekwencji, że oferta podlega odrzuceniu na podst. art. 226 ust. 1 pkt 3 Pzp.
Złożenie oferty bez podpisu elektronicznego jest uchybieniem nieusuwalnym. Dlatego też brak podpisu dokumentów elektronicznych skutkuje ich nieważnością i oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22195,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22195,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22195,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GLOSTER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6492302594

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 15

7.3.4)Miejscowość

Zawiercie

7.3.5)Kod pocztowy

42-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22195,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GLOSTER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6492302594

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 15

7.3.4)Miejscowość

Zawiercie

7.3.5)Kod pocztowy

42-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29373,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29373,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29373,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6262786341

7.3.3)Ulica

Składowa 11

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29373,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11237,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12870,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11237,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. WENC-POL Ewelina Węcel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5771811331

7.3.3)Ulica

Sienkiewicza 38

7.3.4)Miejscowość

Zawiercie

7.3.5)Kod pocztowy

42-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11237,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23725,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23725,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23725,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6262786341

7.3.3)Ulica

Składowa 11

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23725,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do terminu składania ofert, tj. 29.11.2024 w zakresie zadania nr 7 otrzymano 1 ofertę złożoną przez Wykonawcę MARKET MEGA S.C. D. LUDWIKOWSKI, R. LUDWIKOWSKI, 42-454 Niegowonice ul. Kościuszki 11. Oferta podlega odrzuceniu.
Zamawiający w trakcie weryfikacji dokumentów stwierdził, że Formularz oferty (w zakresie wszystkich ośmiu zadań ) nie został podpisany żadnym z podpisów tj.: podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Pozostałe dokumenty złożone razem z ofertą są prawidłowe i podpisane podpisem zaufanym. Przepis art. 63 Pzp. ustanawia formę elektroniczną dla oferty lub postać elektroniczną oferty opatrzoną podpisem zaufanym lub podpisem osobistym - dla postępowań o wartościach mniejszych niż progi unijne. W postępowaniach poniżej progów unijnych brak podpisu kwalifikowanego, zaufanego lub osobistego skutkuje odrzuceniem takiej oferty.
Dokonanie czynności bez zachowania wymogu formy zastrzeżonej przez ustawę pod rygorem nieważności stanowi wadę tej czynności prawnej, która polega na niewywołaniu przez czynność zamierzonych skutków prawnych związanych z jej dokonaniem (nieważność bezwzględna).
Tym samym niepodpisanie oferty w wymaganej formie lub nieprawidłowe złożenie podpisu pod ofertą powoduje w konsekwencji, że oferta podlega odrzuceniu na podst. art. 226 ust. 1 pkt 3 Pzp.
Złożenie oferty bez podpisu elektronicznego jest uchybieniem nieusuwalnym. Dlatego też brak podpisu dokumentów elektronicznych skutkuje ich nieważnością i oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy.

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20242,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22961,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20242,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6492327306

7.3.3)Ulica

Gliniana 63

7.3.4)Miejscowość

Zawiercie

7.3.5)Kod pocztowy

42-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20242,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im.ks.S.Joniaka w Niegowonicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niegowonice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 114 775 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GLOSTER Sp. z o.o. (Zawiercie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.