Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
"ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dział Usług Ochrony)· Chorzówśrednia firma
Cena wybranej oferty
188 400 zł
Umowa zawarta
9 stycznia 2025
Okres realizacji
od 31 grudnia 2024 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 188 400 zł – 188 616 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówiania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona fizyczna budynku głównego Książnicy Beskidzkiej oraz dozór obiektów Książnicy Beskidzkiej na rok 2025.

Zamawiający Książnica Beskidzka (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona fizyczna budynku głównego Książnicy Beskidzkiej oraz dozór obiektów Książnicy…”, wybierając ofertę wykonawcy "ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dział Usług Ochrony). Cena wybranej oferty: 188 400 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Książnica BeskidzkaBielsko-Biała, Śląskieopublikowano 10 stycznia 2025
Cena wybranej oferty
188 400 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Dział Usług Ochrony) (Chorzów), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 188 400,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 188 400,00 zł do 188 616,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 31 grudnia 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail