Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
223 520 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. zadanie nr 1 - Dostawa pieczywa świeżego i wyrobów piekarskich KOD CPV: 15810000-9 pieczywo świeże, wyroby piekarskie i ciastkarskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    8295 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 22. zadanie nr 2 - Dostawa artykułów mleczarskich, nabiału i jaj KOD CPV: 15500000-3 Produkty mleczarskie, KOD CPV: 03142500-3 Jaja Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ
    Wartość umowy
    41 607 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i jego przetworów KOD CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i jego przetwory Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ
    Wartość umowy
    22 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa ryb i przetworów rybnych KOD CPV: 15200000-0 Ryby i przetwory rybne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ
    JARO Jarosław Klemczyński· Szymanów
    Wartość umowy
    14 134 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa mrożonek KOD CPV: 15331170-9 warzywa i owoce mrożone Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ
    Wartość umowy
    29 300 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa artykułów niemowlęcych KOD CPV: 15884000-8: Produkty dla niemowląt Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ
    Wartość umowy
    13 306 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa warzyw i owoców KOD CPV: 03200000-3 zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    53 911 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dostawa artykułów ogólnospożywczych KOD CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze
    Wartość umowy
    40 967 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na wymianę artykułu wadliwego lub o obniżonej jakości na artykuły właściwe jakościowo40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych dla Żłobka w Kiełczowie w 2025 roku

Zamawiający Gminny Żłobek w Kiełczowie (Kiełczów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych dla Żłobka w Kiełczowie w 2025 roku”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 223 520 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
223 520 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: S.C. Piekarnia Zbigniew, Rafał, Anetta Powąska (część 1); SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA (część 2); P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska (części 3, 6, 8); JARO Jarosław Klemczyński (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 223 520,32 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ŻŁOBEK W KIEŁCZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387541368

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wrocławska 113

1.5.2.)Miejscowość

Kiełczów

1.5.3.)Kod pocztowy

55-093

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@zlobekkielczow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zlobekkielczow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zlobekkielczow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych dla Żłobka w Kiełczowie w 2025 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3f185882-3e85-4e71-98ed-bdd3159c7b05

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00020190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00050219/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Gminnego Żłobka w Kiełczowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00543987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KA-1/Żłobek/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.zadanie nr 1 - Dostawa pieczywa świeżego i wyrobów piekarskich KOD CPV

15810000-9 pieczywo świeże, wyroby piekarskie i ciastkarskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

8223,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.zadanie nr 2 - Dostawa artykułów mleczarskich, nabiału i jaj KOD CPV

15500000-3 Produkty mleczarskie, KOD CPV: 03142500-3 Jaja Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

48941,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 3 - Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i jego przetworów
KOD CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i jego przetwory
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

25927,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 4 - Dostawa ryb i przetworów rybnych
KOD CPV: 15200000-0 Ryby i przetwory rybne
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

16252,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 5 - Dostawa mrożonek
KOD CPV: 15331170-9 warzywa i owoce mrożone
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.5.)Wartość części

28974,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 6 - Dostawa artykułów niemowlęcych
KOD CPV: 15884000-8: Produkty dla niemowląt
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15884000-8 - Produkty dla niemowląt

4.5.5.)Wartość części

11091,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 7 - Dostawa warzyw i owoców
KOD CPV: 03200000-3 zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

66391,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 8 - Dostawa artykułów ogólnospożywczych
KOD CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

46608,12 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8295,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13780 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8295,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
S.C. Piekarnia Zbigniew, Rafał, Anetta Powąska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PIEKARNIA Anetta Powąska wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9111704134

7.3.4)Miejscowość

Bierutów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8295,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41606,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49646,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41606,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 722 000 23 29

7.3.4)Miejscowość

WYSOKIE MAZOWIECKIE

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41606,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21999,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21999,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21999,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8992656913

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21999,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14134 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17285 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14134 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JARO Jarosław Klemczyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 915159822

7.3.4)Miejscowość

Szymanów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14134 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29300,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40552,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29300,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Augusto Sopel Jabłoński Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6181011104

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29300,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13306,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13306,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13306,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8992656913

7.3.4)Miejscowość

Długołęka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13306,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53910,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53910,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53910,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHUP MIMAR MARIAN SOPINKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8951293690

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53910,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40966,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51624,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40966,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8992656913

7.3.4)Miejscowość

Długołęka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40966,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Żłobek w Kiełczowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kiełczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 223 520 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: S.C. Piekarnia Zbigniew, Rafał, Anetta Powąska (Bierutów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.