Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
494 460 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Eksploatacja gminnej sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Krotoszyce na rok 2025

Zamawiający Gmina Krotoszyce (Krotoszyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Eksploatacja gminnej sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi. Wartość umowy: 494 460 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KrotoszyceKrotoszyce, Dolnośląskie (powiat Legnicki →)opublikowano 8 stycznia 2025
Wartość umowy
494 460 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 listopada 2024

    Termin ofert: 9 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 stycznia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi (Złotoryja), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 494 460,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail