Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
295 569 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    138 621 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    156 948 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Tryb podstawowy bez negocjacji na dostawę oleju opałowego lekkiego

Zamawiający Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Tryb podstawowy bez negocjacji na dostawę oleju opałowego lekkiego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 295 569 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
295 569 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OLKOP BIS Sp. z o. o. (część 1); Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petromot Tadeusz Dębowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 295 569,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI OŚWIATY I REKREACJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092499195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bolesława Krzywoustego 7A

1.5.2.)Miejscowość

Nakło nad Notecią

1.5.3.)Kod pocztowy

89-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

887997856

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.siedlecka@zoor-naklo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoor.gmina-naklo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f48f2148-9fde-41af-ab8e-eb22bb756fe5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5581866553

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 9

1.5.2.)Miejscowość

Ślesin

1.5.3.)Kod pocztowy

89-121

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

887997856

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.siedlecka@zoor-naklo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoor.gmina-naklo.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Występie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5581872298

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wiejska 1

1.5.2.)Miejscowość

Występ

1.5.3.)Kod pocztowy

89-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

887997856

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.siedlecka@zoor-naklo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoor.gmina-naklo.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Tryb podstawowy bez negocjacji na dostawę oleju opałowego lekkiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f48f2148-9fde-41af-ab8e-eb22bb756fe5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00000581

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00314173/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.1 dostawa oleju lekkiego spełniającego normy PN-96024

2020-12

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604117

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

340-2/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

440800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego spełniającego warunki PN-C 96024: 2020-12 dla niżej wymienionych części:
Część 1 – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie ul. Dworcowa 9 - w ilości 35.000 litrów;
Część 2 – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Występie ul. Wiejska 1 - w ilości 40.000 litrów.

Dostawy odbywać się będą sukcesywnie, w miarę potrzeb, każdorazowo na wniosek Zamawiającego, określającego ilość oleju opałowego.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia oleju opałowego w terminie nie dłuższym niż 2 dni roboczych od każdorazowego zgłoszenia wniosku przez Zamawiającego.

Zamawiający informuje, że podana w niniejszej specyfikacji wielkość zamówienia jest wielkością szacunkową i zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu dostawy co do ilości (mniejszych ilości)
ze względu na aktualne potrzeby.
Minimalna ilość, którą zamawiający zamówi wynosi dla:
Części 1 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślesinie ul. Dworcowa 9 – 10.000 litrów,
Części 2 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Występie ul. Wiejska 1 – 10.000 litrów.

Dostawa oleju opałowego następować będzie transportem własnym Wykonawcy w ramach wynagrodzenia za dostarczony olej. Za miejsce i datę dokonania dostawy uważa się lokalizację w:
Części 1 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślesinie ul. Dworcowa 9;
Części 2 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Występie ul. Wiejska 1.

Jednorazowe dostawy wynosić będą dla ZSP w Ślesinie około 3.000 litrów, dla ZSP w Występie około 8.000 litrów.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

4.5.5.)Wartość części

208800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego spełniającego warunki PN-C 96024: 2020-12 dla niżej wymienionych części:
Część 1 – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie ul. Dworcowa 9 - w ilości 35.000 litrów;
Część 2 – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Występie ul. Wiejska 1 - w ilości 40.000 litrów.

Dostawy odbywać się będą sukcesywnie, w miarę potrzeb, każdorazowo na wniosek Zamawiającego, określającego ilość oleju opałowego.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia oleju opałowego w terminie nie dłuższym niż 2 dni roboczych od każdorazowego zgłoszenia wniosku przez Zamawiającego.

Zamawiający informuje, że podana w niniejszej specyfikacji wielkość zamówienia jest wielkością szacunkową i zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu dostawy co do ilości (mniejszych ilości)
ze względu na aktualne potrzeby.
Minimalna ilość, którą zamawiający zamówi wynosi dla:
Części 1 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślesinie ul. Dworcowa 9 – 10.000 litrów,
Części 2 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Występie ul. Wiejska 1 – 10.000 litrów.

Dostawa oleju opałowego następować będzie transportem własnym Wykonawcy w ramach wynagrodzenia za dostarczony olej. Za miejsce i datę dokonania dostawy uważa się lokalizację w:
Części 1 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślesinie ul. Dworcowa 9;
Części 2 – Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Występie ul. Wiejska 1.

Jednorazowe dostawy wynosić będą dla ZSP w Ślesinie około 3.000 litrów, dla ZSP w Występie około 8.000 litrów.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

4.5.5.)Wartość części

232000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138621,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142065,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138621,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OLKOP BIS Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5030078156

7.3.3)Ulica

Ul. Szosa Rypińska 26

7.3.4)Miejscowość

Golub-Dobrzyń

7.3.5)Kod pocztowy

87-400

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138621,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156948,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156948,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petromot Tadeusz Dębowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6650013855

7.3.3)Ulica

Ul. Konińska 45

7.3.4)Miejscowość

Skulsk

7.3.5)Kod pocztowy

62-560

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

dostawy do 80%, podwykonawca nie znany na etapie składania ofert

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156948,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nakło Nad Notecią.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 295 569 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OLKOP BIS Sp. z o. o. (Golub-Dobrzyń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.