Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz dzieci i uczniów do szkół podstawowych i zespołów szkolno - przedszkolnych na terenie gminy Nakło nad Notecią oraz na zajęcia na basenie w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz dzieci i uczniów do szkół podstawowych i zespołów szkolno - przedszkolnych na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI OŚWIATY I REKREACJI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092499195

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bolesława Krzywoustego 7A

1.4.2.)Miejscowość

Nakło nad Notecią

1.4.3.)Kod pocztowy

89-100

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

530717408

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zoor@gmina-naklo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoor.gmina-naklo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a29878f-1f8e-41b6-a9b0-70af8f899d72

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00318345

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00226290

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz dzieci i uczniów do szkół podstawowych i zespołów szkolno - przedszkolnych na terenie gminy Nakło nad Notecią oraz na zajęcia na basenie w roku szkolnym 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są usługi w zakresie dowozu dzieci i uczniów do szkół podstawowych i zespołów szkolno – przedszkolnych na terenie gminy Nakło nad Notecią oraz na zajęcia na basenie w roku szkolnym 2025/2026 oraz dostawa biletów miesięcznych.

2) Zamawiający dokonuje podziału przedmiotu zamówienia na dwie części. Wykonawca może złożyć ofertę bez ograniczenia na każdą z części lub na całość zamówienia.
Szczegółowy opis Części 2 przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ 2 zamówienia
Dostawa biletów szkolnych miesięcznych na przewóz dzieci i uczniów do i ze szkół:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa biletów szkolnych miesięcznych w ramach ustalonych tras, każdego dnia roboczego z wyjątkiem dni i okresów wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w poszczególnych szkołach w oparciu o zakupione miesięczne bilety szkolne.
2. Zakup biletów szkolnych na przewóz dzieci i uczniów do i ze szkół na terenie gminy Nakło nad Notecią w dni nauki szkolnej, w tym do:
1) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią,
2) Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Olszewce,
3) Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Trzeciewnicy,

3. Szacunkową liczbę uczniów i opiekunów, odległość w kilometrach oraz wykaz tras przejazdów uczniów do i ze szkół, dla których Zamawiający planuje zakupić bilety podano w SWZ.
4. Wykonawca zgodnie z SWZ i formularzem oferty wartość zamówienia podzieli na „bilety miesięczne” na okaziciela (uczeń, opiekun) z podziałem na poszczególne trasy. W chwili publikacji postępowania, Zamawiający nie przewiduje zakupu biletów dla opiekunów na wskazanych trasach. Od września 2025r. może pojawić się konieczność zapewnienia opiekunów na trasach - co skutkować będzie zakupem biletów.
5. Wykonawca zobowiązuje się sprzedać każdego miesiąca Zamawiającemu bilety miesięczne na okaziciela w cenach wynikających z formularza przedłożonej oferty z podziałem na poszczególne trasy oraz oddzielne dla ucznia i opiekuna – jeśli zajdzie taka konieczność.
6. Wielkość oraz zakres rzeczowy zamówienia na bilety miesięczne będą określane dla każdego miesiąca oddzielnie, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.
7. Zapotrzebowanie na bilety miesięczne zostanie określone przez Zamawiającego lub osobę przez niego upoważnioną i przekazane Wykonawcy w dniach od 20 do 25 każdego miesiąca na miesiąc następny.
8. Bilety zostaną wydane zamawiający najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem miesiąca, którego dotyczą. Bilety zostaną przesłane drogą elektroniczną do Zamawiającego na wskazany adres e-mail.

9. Informacje dodatkowe:
1) Podane liczby uczniów i opiekunów stanowią dane szacunkowe i mogą ulec zmianie w trakcie roku szkolnego;
2) W razie zaistnienia takiej potrzeby w trakcie trwania roku szkolnego Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w trasach przewozu dzieci i uczniów bądź ich likwidacji;
3) Wykonawca zapewni taki środek transportu, w którym liczba miejsc będzie co najmniej równa liczbie dowożonych uczniów i opiekunów;
4) Godziny dowozu i odwozu uczniów i opiekunów oraz przystanki zostaną ustalone po podpisaniu umowy Zamawiającego z Wykonawcą, po sporządzeniu planów lekcyjnych, na podstawie przedłożonych przez Wykonawcę odpowiednich zezwoleń na przewóz osób wraz z rozkładem jazdy;
5) Dowóz do szkół ma następować bez względu na warunki atmosferyczne i awaryjność pojazdów
z wyłączeniem działania sił wyższych np. zaspy śnieżne, przełomy i zatory drogowe, gołoledź, itp.;
6) Przewozy osób odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym i innych przepisach związanych z przewozem osób, a także ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym;
7) Wykonawca zobowiązany jest dołożyć należytej staranności przy realizacji zobowiązań wynikających z umowy;
8) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego
z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy;
9) Wykonawca wskazać musi numery telefonów kontaktowych, adresy e-mail oraz dokonać innych ustaleń niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia;
10) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia;
11) W przypadku awarii autobusów Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie zapewnić autobus zastępczy na koszt własny.
12) Minimalna ilość zakupionych biletów w miesiącu to 45.

Szczegółowy OPZ dla Części 2 zawarty został w SWZ

3.9.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

11 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Paweł Barczykowski Usługi Remontowo Budowlane Transport Osobowy

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5581071776

4.3.3.)Ulica

Okrężna 38

4.3.4.)Miejscowość

Paterek

4.3.5.)Kod pocztowy

89-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

77520,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00289990/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

77520,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nakło Nad Notecią.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.