Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
451 588 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej: A. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; B. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; C. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
    Cena wybranej oferty
    327 531 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne: A. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; B. ubezpieczenie autocasco; C. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; D. ub
    Wartość umowy
    84 721 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 31.3. CZĘŚĆ III zamówienia – ubezpieczenie NNW: A. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP - wariant bezimienny; B. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP - wariant imienny. C. Ubezpieczenia NNW s
    Wartość umowy
    39 336 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Fakultatywne warunki ubezpieczenia20%Cena90%Fakultatywne warunki ubezpieczenia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Smołdzino i jej jednostek organizacyjnych

Zamawiający Nord Partner Sp. z o.o. (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Smołdzino i jej…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 451 588 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Nord Partner Sp. z o.o.Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 31 grudnia 2024
Łączna wartość ofert
451 588 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 listopada 2024

    Termin ofert: 5 grudnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 grudnia 2024

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA (część 1); Compensa TU S.A. VIG (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 451 587,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

NORD PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871079932

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubicka 16

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

promocja@smoldzino.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.nordpartner.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nordpartner/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Smołdzino i jej jednostek organizacyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8052ac36-bd5c-40f5-90e8-ce77b1598942

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00680301

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00589107

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

50.24.P.DUJSP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej:
A. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk;
B. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
C. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

446652,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne:
A. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów
mechanicznych;
B. ubezpieczenie autocasco;
C. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów;
D. ubezpieczenie assistance.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

87795,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.3.CZĘŚĆ III zamówienia – ubezpieczenie NNW

A. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP - wariant bezimienny; B. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków OSP - wariant imienny. C. Ubezpieczenia NNW sołtysów. D. Ubezpieczenia NNW uczestników zajęć GOK,

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

31584,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

327530,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

389235,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

327530,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210420047

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 162

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

327530,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84720,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87426,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84720,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Compensa TU S.A. VIG

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260214686

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 162

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-342

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84720,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39336,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39336,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39336,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Compensa TU S.A. VIG

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260214686

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 162

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-342

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39336,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nord Partner Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 451 588 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.