Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
342 456 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    159 989 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpie
    Wartość umowy
    148 267 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
    Wartość umowy
    34 200 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena85%Zaakceptowanie klauzul dodatowych10%Zwiększenie limitów odpowiedzialności5%Cena90%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UBEZPIECZENIE MIASTA I GMINY GĄBIN

Zamawiający Miasto i Gmina Gąbin (Gąbin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „UBEZPIECZENIE MIASTA I GMINY GĄBIN”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 342 456 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina GąbinGąbin, Mazowieckie (powiat Płocki →)opublikowano 31 grudnia 2024
Łączna wartość umów
342 456 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 października 2024

    Termin ofert: 21 listopada 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 grudnia 2024

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. (część 1); Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" (część 2); BALCIA INSURANCE SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 342 456,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail