Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
226 320 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2024
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 226 320 zł – 284 130 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na perforację nadwozia - bez limitu kilometrów35%Zatrudnienie osoby z niepełnosprawnościami5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Lisewie (Lisewo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami”, wybierając ofertę wykonawcy Vip Car Sp. z o.o. Wartość umowy: 226 320 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Centrum Usług Społecznych w LisewieLisewo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 grudnia 2024
Wartość umowy
226 320 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Vip Car Sp. z o.o. (Opole), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 226 320,00 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 226 320,00 zł do 284 130,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych w Lisewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871567910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Toruńska 15

1.5.2.)Miejscowość

Lisewo

1.5.3.)Kod pocztowy

86-230

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

56 676 85 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cus@lisewo.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cus.lisewo.com/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bd4d636-0f88-46ca-95cc-cff76f3279b0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bd4d636-0f88-46ca-95cc-cff76f3279b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00677948

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00543640/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00606563

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUS.271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

202824,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Dostawa jednego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami (zwanego dalej samochodem). Zamawiający wymaga, aby dostarczony samochód: 1) Był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2023 r. lub 2024 r. lub później, nieużywany, nie był poddawany jakimkolwiek naprawom oraz nie był samochodem demonstracyjnym, powystawowym. 2) Znajdował się w stanie: nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania. 3) Spełniał warunki techniczne oraz wymagania w zakresie dopuszczania pojazdów do ruchu drogowego, określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 ze zm.) oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 4) Posiadał homologację pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim w trakcie jazdy. 5) Był wolny od jakichkolwiek wad fizycznych (materiałowych, wykonawczych) i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć we własnym zakresie i na własny koszt samochód stanowiący przedmiot zamówienia do siedziby zamawiającego: ul. Toruńska 15, Lisewo, 86-230 Lisewo, gdzie nastąpi jego wydanie i odbiór. Dodatkowy, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: Specyfikacja techniczna (załącznik Nr 8 do SWZ), Wzór umowy - (załącznik Nr 7 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

226320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

284130,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

226320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Vip Car Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7542432283

7.3.3)Ulica

Pużaka 6

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-273

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

226320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
208 943 zł
Próbka: 129 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł311 392 zł
Rozstęp międzykwartylowy
138 139 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
208 943 zł
Górny kwartyl
311 392 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych w Lisewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lisewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 226 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Vip Car Sp. z o.o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.