Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
476 829 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie: serwis i konserwacja systemów Agrobex

Zamawiający Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie: serwis i konserwacja systemów Agrobex”, wybierając ofertę wykonawcy „AGROBEX INFO” SPÓŁKA Z O.O. Wartość umowy: 476 829 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto Poznań - Urząd Miasta PoznaniaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 20 grudnia 2024
Wartość umowy
476 829 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    20 listopada 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „AGROBEX INFO” SPÓŁKA Z O.O. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 476 829,18 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300973510

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Matejki 59

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-770

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ztm.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ztm.poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ztm_poznan

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie: serwis i konserwacja systemów Agrobex

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5526b19-64cd-416e-966b-22a1ef832ef1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00666932

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00049202/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.16 Świadczenie usług w zakresie

serwis i konserwacja systemów Agrobex

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604925

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Agrobex-lnfo Sp. z o.o. świadczy na rzecz ZTM w Poznaniu usługi serwisu i konserwacji systemów: księgowych, kasowych, sprzedażowych, środków trwałych oraz płacowych działających w ZTM.
Usługa może być zrealizowana jedynie przez dotychczasowego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz konieczności ochrony praw wyłącznych, wynikającą z prawa autorskiego i prawa własności technologii. Podstawę prawną udzielenia przedmiotowego zamówienia stanowi treść art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a i lit. b ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320).
Powierzenie zamówienia firmie trzeciej wiązałoby się z ryzykiem naruszenia integralności i stabilności systemów. Nie ma możliwości ingerowania w oprogramowanie systemu przez podmioty trzecie, ze względu na brak posiadania praw zależnych do kodów źródłowych oraz brak tych kodów w jawnej formie.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZTM.EZ.3310.25.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

600000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Agrobex-lnfo Sp. z o.o. na rzecz ZTM w Poznaniu usługi serwisu i konserwacji systemów: księgowych, kasowych, sprzedażowych, środków trwałych oraz płacowych działających w ZTM na zasadach szczegółowo określonych w projekcie umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

72210000-0 - Usługi programowania pakietów oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

476829,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

476829,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„AGROBEX INFO” SPÓŁKA Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811821059

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

476829,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2027-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72210000-0Usługi programowania pakietów oprog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 476 829 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72210000-0 (Usługi programowania pakietów oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „AGROBEX INFO” SPÓŁKA Z O.O. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.