Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
39 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    19 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    19 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kucharza20%Niepowtarzalność posiłków20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przygotowywania i wydawania gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przygotowywania i wydawania gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU KULINARIA Ewa Marcinkowska. Łączna wartość ofert: 39 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy RodzinieGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 20 grudnia 2024
Łączna wartość ofert
39 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PHU KULINARIA Ewa Marcinkowska za łącznie 38,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005742433

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Waryńskiego 34A

1.5.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.5.3.)Kod pocztowy

86-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

566968700

1.5.8.)Numer faksu

566968702

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@mopr.grudziadz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mopr.grudziadz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przygotowywania i wydawania gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu w okresie od dnia
1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e3accef-55d3-4b09-b931-7eb0c42a8aea

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00665667

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00025859/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604482

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.251.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2093000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowywania i wydawania gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu,
w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. w lokalu gastronomicznym w obrębie Starego Miasta, Śródmieścia i Tarpna w Grudziądzu – przewidywana ilość posiłków to około 250 obiadów dziennie, na podstawie
wystawionych przez MOPR decyzji administracyjnych przyznających posiłki osobom uprawnionym do ich otrzymania w dni robocze, tj. od poniedziałku
do piątku z wyłączeniem dni świątecznych wolnych od pracy.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.)Wartość części

1137500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowywania i wydawania gorących posiłków podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu,
w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. w lokalu gastronomicznym w obrębie osiedli: Kopernika, Kawalerii Polskiej, Strzemięcina, Rządza i Mniszka w Grudziądzu – przewidywana ilość
posiłków to około 210 obiadów dziennie, na podstawie wystawionych przez MOPR decyzji administracyjnych przyznających posiłki osobom uprawnionym do ich otrzymania w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych wolnych od pracy.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.5.)Wartość części

955500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU KULINARIA Ewa Marcinkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

300331578

7.3.3)Ulica

Lotnicza 10

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.5)Kod pocztowy

64-920

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1224720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU KULINARIA Ewa Marcinkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

300331578

7.3.3)Ulica

Lotnicza 10

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.5)Kod pocztowy

64-920

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1028764,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 39 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU KULINARIA Ewa Marcinkowska (Piła). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.