Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
330 296 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 14.2.1. Część 01 zamówienia: (a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3), (b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3), (c) Ubezpieczenie odpowiedzia
    Wartość umowy
    280 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 24.2.2. Część 02 zamówienia: (a) Obowiązkowe Ubezpieczenie odpowiedzialnosci cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), (b) Ubezpieczenie auto – casco (CPV - 66514110-0), (c) Ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadk
    Wartość umowy
    50 296 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena95%Warunki ubezpieczenia5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH GMINY KLUCZE.

Zamawiający Gmina Klucze (Klucze, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH GMINY…”, wybierając ofertę wykonawcy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW". Łączna wartość umów: 330 296 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KluczeKlucze, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 19 grudnia 2024
Łączna wartość umów
330 296 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 listopada 2024

    Termin ofert: 10 grudnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" za łącznie 330 296,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KLUCZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257972

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Partyzantów 1

1.5.2.)Miejscowość

Klucze

1.5.3.)Kod pocztowy

32-310

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

326428508

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@gmina-klucze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gmina-klucze.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH GMINY KLUCZE.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7a7def1-33fc-4e8e-bb06-5d715a1f80b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00664618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00040500/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH GMINY KLUCZE.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00599663

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.1.Część 01 zamówienia

(a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3), (b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (CPV - 66515400-7, CPV - 66515000-3), (c) Ubezpieczenie odpowiedzialnosci cywilnej w związku z prowadzoną działalnoscią i posiadanym mieniem (CPV - 66516000-0),

4.5.3.)Główny kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

280000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2.Część 02 zamówienia

(a) Obowiązkowe Ubezpieczenie odpowiedzialnosci cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), (b) Ubezpieczenie auto – casco (CPV - 66514110-0), (c) Ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków kierowcy i pasażerów (CPV 66512100-3).

4.5.3.)Główny kod CPV

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

50296,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261033426

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

280000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50296,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50296,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50296,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261033426

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50296,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66515000-3Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
417 500 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 511 zł703 578 zł
Rozstęp międzykwartylowy
458 067 zł
Źródło próbki
CPV 66515000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 511 zł
Mediana
417 500 zł
Górny kwartyl
703 578 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Klucze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Klucze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 296 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66515000-3 (Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.