Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 12 sztuki kamery filmowej z osprzętem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21 sztuka lekkiej kamery filmowej z osprzętem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    BEMIX MEDIA Sp. z o.o.· Zabrze
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 32 Zestawy 2 obiektywów typu zoom w jednej walizce transportowej (łącznie 4 sztuki) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Zestaw 2 obiektywów – jeden typu zoom i jeden stałoogniskowy szeroki wraz z dwoma walizkami transportowymi (na każdy obiektyw osobno) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Zestaw obiektywów anamorficznych w jednej walizce transportowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 62 x zestaw akumulatorów (8 sztuk) typu V-Mount wraz z ładowarką 4-stołową Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Zestaw 2 wózków do przewożenia sprzętu na planie filmowym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu kamerowego dla Działu Techniki Zdjęciowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi

Zamawiający Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu kamerowego dla Działu Techniki Zdjęciowej Państwowej Wyższej Szkoły…”, wybierając 3 wykonawców. Złożono 20 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: JBD S.A. (część 1); BEMIX MEDIA Sp. z o.o. (część 2); Janusz Rupik PVP Sp. z o.o. (części 3, 4, 5, 6, 7).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275850

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Targowa 61/63

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-323

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

422755841

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@filmschool.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.filmschool.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://filmschool.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu kamerowego dla Działu Techniki Zdjęciowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-51552c19-2ac5-4ede-8b5b-e013ed0a1491

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00664266

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00410643/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa kamer

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00570178

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP1/15/2024/DC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

741141,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

47270,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

49027,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

18824,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

18019,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

20358,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651500-8 - Kamery filmowe

38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.5.5.)Wartość części

15490,48 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

927112,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1285022,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

927112,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JBD S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5212765454

7.3.3)Ulica

ul. Tymienieckiego 25C/314

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-350

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

927112,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55436,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64989,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55436,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BEMIX MEDIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482827571

7.3.3)Ulica

ul. Perseusza 21

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-818

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55436,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33702,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87330,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33702,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Rupik PVP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262476988

7.3.3)Ulica

ul. Komuny Paryskiej 14

7.3.4)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33702,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20295,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22017,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20295,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Rupik PVP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262476988

7.3.3)Ulica

ul. Komuny Paryskiej 14

7.3.4)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20295,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

30

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19065,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21299,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19065,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Rupik PVP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262476988

7.3.3)Ulica

ul. Komuny Paryskiej 14

7.3.4)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19065,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19360,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21586,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19360,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Rupik PVP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262476988

7.3.3)Ulica

ul. Komuny Paryskiej 14

7.3.4)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19360,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

114393,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11562,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11439,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Janusz Rupik PVP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262476988

7.3.3)Ulica

ul. Komuny Paryskiej 14

7.3.4)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11439,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 34

Informacje dodatkowe

Zamówienie finansowane jest z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, umowa nr 183/DF-V/AF/2024 dotycząca udzielenia dotacji celowej na wydatki inwestycyjne z dnia 30 września 2024 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38651000-3Aparaty fotograficzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38651000-3 (Aparaty fotograficzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JBD S.A. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.