Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Owoce, warzywa i podobne produkty
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Różne produkty spożywcze
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czsa realizacji "awaryjnego" zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów żywnościowych najwyższej jakości do kuchni szkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, własnym środkiem transportu.

Zamawiający Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku (Przeworsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów żywnościowych najwyższej jakości do kuchni szkolnej przy Szkole…”, wybierając 4 wykonawców. Złożono 16 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FHU ORTO BOŻENA WIKIERA (części 1, 5, 6); Gospodarstwo Rolne Bartłomiej Szlęk (część 2); Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Karol Benbenek (część 3); Jawit A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka Jawna (część 4).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650104443

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

M. Konopnickiej 5

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166487268

1.5.8.)Numer faksu

166489751

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp1@przeworsk.um.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp1przeworsk.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71871e18-6f06-4a8c-b036-8faa9c61b94e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów żywnościowych najwyższej jakości do kuchni szkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, własnym środkiem transportu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71871e18-6f06-4a8c-b036-8faa9c61b94e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00661777

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00097482/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa produktów żywnościowych najwyższej, jakości do kuchni szkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, własnym środkiem transportu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00598360

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP.X.252.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

648338,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa
i ogrodnictwa.

4.5.3.)Główny kod CPV

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

4.5.5.)Wartość części

90030,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

4.5.3.)Główny kod CPV

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

4.5.5.)Wartość części

12000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

201134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

52726,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

248333,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne produkty spożywcze

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

44115,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87645,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90030,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90030,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU ORTO BOŻENA WIKIERA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7941006889

7.3.3)Ulica

ul. M. Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Przeworsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94547,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Bartłomiej Szlęk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7941828752

7.3.3)Ulica

Gać 335A

7.3.4)Miejscowość

Gać

7.3.5)Kod pocztowy

37-207

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

201134,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

201134,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

201134,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Karol Benbenek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7940000666

7.3.3)Ulica

ul. Podzamcze

7.3.4)Miejscowość

Przeworsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211183,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52726,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52726,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jawit A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840006798

7.3.3)Ulica

ul. Mięsowicza 2A

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55371,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

229303,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

248333,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

248333,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU ORTO BOŻENA WIKIERA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7941006889

7.3.3)Ulica

ul. M. Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Przeworsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

258489,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30425,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44115,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44115,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU ORTO BOŻENA WIKIERA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7941006889

7.3.3)Ulica

ul. M. Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Przeworsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46352,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03110000-5 (Rośliny uprawne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU ORTO BOŻENA WIKIERA (Przeworsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.