Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
176 220 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 176 220 zł – 177 350 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne bezgotówkowe zaopatrzenie środków transportowych, maszyn i urządzeń w paliwa silnikowe

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne bezgotówkowe zaopatrzenie środków transportowych, maszyn i urządzeń w paliwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Dobkowski Paliwa Tomasz Dobkowski. Wartość umowy: 176 220 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w SuwałkachSuwałki, Podlaskieopublikowano 18 grudnia 2024
Wartość umowy
176 220 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dobkowski Paliwa Tomasz Dobkowski (Augustów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 176 220,00 zł (umowę zawarto 14 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 176 220,00 zł do 177 350,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail