Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
684 000 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe -ilość wykonanych usług40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi konserwacji, utrzymanie porządku i czystości świadczone w obiektach i na terenach będących własnością Gminy Wodynie. Zadanie I, Zadanie II, Zadanie III

Zamawiający Gmina Wodynie (Wodynie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi konserwacji, utrzymanie porządku i czystości świadczone w obiektach i na terenach…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielna Socjalna Serwis Komunalny z siedzibą w Wodyniach. Wartość umowy: 684 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WodynieWodynie, Mazowieckieopublikowano 18 grudnia 2024
Wartość umowy
684 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 listopada 2024

    Termin ofert: 21 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielna Socjalna Serwis Komunalny z siedzibą w Wodyniach (Wodynie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 684 000,00 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail