Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 447 zł
Umowa zawarta
29 października 2024
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 239 447 zł – 267 790 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Roboty budowlane do wystawy „TRANSFORMACJE. Nowoczesność w III RP” w Sali Wystaw Zmiennych w Gmachu Głównym MNK”,

Zamawiający Muzeum Narodowe w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „„Roboty budowlane do wystawy TRANSFORMACJE. Nowoczesność w III RP” w Sali Wystaw…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 239 447 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Muzeum Narodowe w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 18 grudnia 2024
Wartość umowy
239 447 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Krystian Chlebicki - Roboty Ziemne (Spytkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 447,49 zł (umowę zawarto 29 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 239 447,49 zł do 267 790,45 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

  • 5

    Zamawiający udzielił zamówienia w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail