Cyberbezpieczny samorząd – dostawa, montaż urządzeń i wdrożenie oprogramowania w Urzędzie Gminy Ułęż
Zamawiający Gmina Ułęż (Ułęż, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Cyberbezpieczny samorząd – dostawa, montaż urządzeń i wdrożenie oprogramowania w Urzędzie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 615 375 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=423, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
23 września 2024
Termin ofert: 2 października 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 października 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 grudnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Ułęż |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Ułęż |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019827 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ułęż 168 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ułęż |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-504 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 818667028 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 818667028 wew. 11 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@gminaulez.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gminaulez.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-9d199b44-1536-4881-8017-b268dd92a7a9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00656602 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00511188 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Cyberbezpieczny samorząd – dostawa, montaż urządzeń i wdrożenie oprogramowania w Urzędzie Gminy Ułęż” prowadzone jest w ramach projektu grantowego „Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Ułęż " realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe działania 2.2. wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa . |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Cyberbezpieczny samorząd – dostawa, montaż urządzeń i wdrożenie oprogramowania w Urzędzie Gminy Ułęż |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa sprzętu IT: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 32422000-7 - Elementy składowe sieci 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 72541000-9 - Usługi rozbudowy sprzętu komputerowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-10-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6312681102 |
| 4.3.3.) | Ulica | Plebańska 3/8 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gliwice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 44-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 256202,85 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00549992/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 256202,85 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.