Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
32 558 100 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 32 558 100 zł – 45 887 414 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych wraz z instalacją sprzętu multimedialnego w zakresie projektu pn.: „Pełna czytelnia Rzeczypospolitej” (...) Pełna nazwa zamówienia w Sekcji IX Ogłoszenia.

Zamawiający Biblioteka Narodowa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych wraz z instalacją sprzętu multimedialnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy WIBAR-INSTALACJE Sp. z o.o. Sp. j. Wartość umowy: 32 558 100 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Biblioteka NarodowaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 grudnia 2024
Wartość umowy
32 558 100 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIBAR-INSTALACJE Sp. z o.o. Sp. j. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 32 558 100,00 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 32 558 100,00 zł do 45 887 413,59 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail