Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
587 410 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas przystąpienia do zabezpieczenia awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„BIEŻĄCA EKSPLOATACJA I UTRZYMANIE W RUCHU POMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ GRAWITACYJNEJ I TŁOCZNEJ WRAZ Z ZAPEWNIENIEM CAŁODOBOWEGO SERWISU AWARYJNEGO NA TERENIE GMINY RUJA”

Zamawiający Gmina Ruja (Ruja, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „BIEŻĄCA EKSPLOATACJA I UTRZYMANIE W RUCHU POMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ SIECI KANALIZACJI…”, wybierając ofertę wykonawcy Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. Wartość umowy: 587 410 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RujaRuja, Dolnośląskie (powiat Legnicki →)opublikowano 13 grudnia 2024
Wartość umowy
587 410 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 listopada 2024

    Termin ofert: 20 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. (Prochowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 587 410,32 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ruja

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647529

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ruja

1.5.2.)Miejscowość

Ruja

1.5.3.)Kod pocztowy

59-243

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.)Numer telefonu

768580313

1.5.8.)Numer faksu

768580317

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@ruja.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ruja.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-844f5653-ee1e-42ca-9364-4c3f1f218157

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„BIEŻĄCA EKSPLOATACJA I UTRZYMANIE W RUCHU POMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ GRAWITACYJNEJ I TŁOCZNEJ WRAZ Z ZAPEWNIENIEM CAŁODOBOWEGO SERWISU AWARYJNEGO NA TERENIE GMINY RUJA”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-844f5653-ee1e-42ca-9364-4c3f1f218157

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00652102

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00263883/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Bieżąca konserwacja i utrzymanie w ruchu przepompowni ścieków oraz sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z zapewnieniem całodobowego serwisu awaryjnego na terenie gminy Ruja

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00588395

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

B. 271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

960000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie w ruchu pompowni ścieków oraz sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z zapewnieniem całodobowego serwisu awaryjnego na terenie gminy Ruja, którą stanowią:
1) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Rogoźnik,
2) pompownie ścieków w ilości 3 szt. we wsi Rogoźnik (zlokalizowane na dz. nr 109/2, nr 112 i nr 58 obręb Rogoźnik),
3) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Tyniec Legnicki,
4) pompownie ścieków w ilości 8 szt. we wsi Tyniec Legnicki (zlokalizowane na dz. nr 100, nr 128/4, nr 139/6, nr 253, nr 28/8, nr 26/28, nr 26/19 i nr 132/3 obręb Tyniec Legnicki),
5) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Komorniki,
6) pompownie ścieków w ilości 4 szt. we wsi Komorniki (zlokalizowane na dz. nr 1/30, nr 32 i nr 8/1 obręb Komorniki),
7) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Ruja,
8) pompownie ścieków w ilości 2 szt. we wsi Ruja (zlokalizowane na dz. nr 303/9 i nr 133/1 obręb Ruja),
9) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Dzierżkowice,
10) pompownia ścieków w ilości 1 szt. we wsi Dzierżkowice (zlokalizowana na dz. nr 190/2 obręb Dzierżkowice),
11) sieć kanalizacji sanitarnej we wsi Brennik,
12) pompownie ścieków w ilości 3 szt. we wsi Brennik (zlokalizowane na dz. nr 232, nr 14 i nr 222/2 obręb Brennik),
13) inwestycja realizowana w 2023 i 2024 roku - budowa sieci kanalizacji sanitarnej we wsi Lasowice,
14) pompownie ścieków w ilości 6 szt. - na dz. nr 187, nr 340, nr 431, nr 435, nr 348/1 (lokalna) i nr 347 (lokalna) obręb Lasowice,
15) całkowita długość sieci kanalizacji sanitarnej – 41,245 km i 27 szt. pompowni ścieków. (+ 3 projektowane w Wągrodnie).
Schemat tłocznej sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Ruja stanowi załącznik nr 3 SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

587410,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

587410,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

587410,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

021924831

7.3.3)Ulica

Jagielońska

7.3.4)Miejscowość

Prochowice

7.3.5)Kod pocztowy

59-230

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

587410,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90480000-5Usługi gospodarki ściekowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ruja prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ruja.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 587 410 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90480000-5 (Usługi gospodarki ściekowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. (Prochowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.