Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 910 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 143 910 zł – 274 290 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia od daty zgłoszenia zapotrzebowania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa worków na odpady

Zamawiający Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. (Puszcza Miejska, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa worków na odpady”, wybierając ofertę wykonawcy SIPEKO GROUP SP. Z O.O. SP.K.,. Wartość umowy: 143 910 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
143 910 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIPEKO GROUP SP. Z O.O. SP.K. (JAROSŁAW), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 910,00 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 143 910,00 zł do 274 290,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

REGIONALNY ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "RYPIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340327551

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

24

1.5.2.)Miejscowość

Puszcza Miejska

1.5.3.)Kod pocztowy

87-500

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@rzuok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.rzuok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/rzuok

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa worków na odpady

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b21ddbf3-be6f-4c50-8888-0be14f200849

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00650577

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00087460/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00598808

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZUOK_ZP13/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa worków na odpady w następujących kolorach i pojemnościach:
1) Koloru żółtego, LDPE, o grubości 0,04 mm, o pojemności 120 litrów (pasujące do stojaków na worki do segregacji), w ilości około 350.000 szt.,
2) Koloru niebieskiego, LDPE, o grubości 0,04 mm, o pojemności 120 litrów (pasujące do stojaków na worki do segregacji),
w ilości około 100.000 szt.,
3) Koloru zielonego, LDPE, o grubości 0,06 mm, o pojemności 120 litrów (pasujące do stojaków na worki do segregacji), w ilości około 100.000 szt.,
Worki muszą być wyposażone w taśmę do zawiązywania lub w taśmę ściągającą, z opisem zasad odbioru odpadów segregowanych, z logo przedsiębiorstwa. Zamawiający poda szczegółowe dane do umieszczenia na workach na co najmniej 5 dni kalendarzowych przed planowaną dostawą. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany koloru worków z uwagi na wymagania gmin.

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

143910,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

274290,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143910,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIPEKO GROUP SP. Z O.O. SP.K.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922305409

7.3.3)Ulica

MAKOWISKO 162

7.3.4)Miejscowość

JAROSŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

143910,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puszcza Miejska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 143 910 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 19520000-7 (Produkty z tworzyw sztucznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIPEKO GROUP SP. Z O.O. SP.K., (JAROSŁAW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.