Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
126 080 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Obsługa prawna Wydziału Finansów (WF) i Głównej Księgowej (GK)
    Wartość umowy
    18 760 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2obsługa prawna Wydziału Kadr i Rozwoju Zasobów Ludzkich (WKiRZL)
    Wartość umowy
    27 291 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    80 029 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Jakość50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie obsługi prawnej dla Centrum Projektów Europejskich

Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie obsługi prawnej dla Centrum Projektów Europejskich”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 126 080 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centrum Projektów EuropejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 10 grudnia 2024
Łączna wartość umów
126 080 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LIDIA SZCZĘSNA za łącznie 126 079,92 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrum Projektów Europejskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141681456

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Puławska 180

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-670

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

223783112

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

Maria.wojewoda@cpe.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cpe.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cpe.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wsparcie w realizacji programów UE

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie obsługi prawnej dla Centrum Projektów Europejskich

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25c1cbd2-171a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00643615

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00119413/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.36 Świadczenie obsługi prawnej dla CPE dla wszystkich komórek organizacyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

współfinansowany ze środków PTFE 2021-2027, Programu Operacyjnego PT FERS 2021-2027, Programu Interreg Polska-Słowacja 2021-2027, Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, Programu Współpracy Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027, Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2021-2027, Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00283247

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WA.263.23.2023.MW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

106731,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa prawna Wydziału Finansów (WF) i Głównej Księgowej (GK);

4.5.3.)Główny kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

4.5.5.)Wartość części

16195,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

obsługa prawna Wydziału Kadr i Rozwoju Zasobów Ludzkich (WKiRZL);

4.5.3.)Główny kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

4.5.5.)Wartość części

23414,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa prawna Wydziału Administracji (WA), Wydziału Informacji Funduszy Europejskich (WIFE), Wydziału Kontroli (WK) oraz: Wspólnego Sekretariatu Technicznego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Rosja 2014 – 2020 (WST PL-RU), Wspólnego Sekretariatu Technicznego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020 (WS—PL-SN), Wspólnego Sekretariatu Technicznego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 (WST PL-SK), Wspólnego Sekretariatu Technicznego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 (WST PL-BY-UA), Wspólnego Sekretariatu Technicznego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2014-2020 (WS PB).

4.5.3.)Główny kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

4.5.5.)Wartość części

67121,95 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18759,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18759,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18759,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LIDIA SZCZĘSNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221786467

7.3.3)Ulica

ul. Wacława Borowego 5 lok. 10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-357

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18759,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27291,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27291,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27291,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LIDIA SZCZĘSNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221786467

7.3.3)Ulica

ul. Wacława Borowego 5 lok. 10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-357

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27291,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80028,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80028,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LIDIA SZCZĘSNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527 230 13 27

7.3.3)Ulica

ul. Wacława Borowego 5 lok. 10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-357

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80028,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79100000-5Usługi prawnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Projektów Europejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 126 080 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79100000-5 (Usługi prawnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LIDIA SZCZĘSNA (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.