Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
28 905 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2024
Okres realizacji
do 16 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi20%Termin płatności10%Czas reakcji na zgłoszoną awarię10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż ekspresu do kawy do punktu żywienia w S.U. PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu

Zamawiający "uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż ekspresu do kawy do punktu żywienia w S.U. PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu”, wybierając ofertę wykonawcy SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Wartość umowy: 28 905 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
28 905 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 października 2024

    Termin ofert: 21 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Koszalin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 28 905,00 zł (umowę zawarto 8 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288171

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1

1.5.2.)Miejscowość

Kołobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

78-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

+48943548802

1.5.8.)Numer faksu

+48943522516

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71c00316-3af7-48fc-9849-3cf927ad4a07

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż ekspresu do kawy do punktu żywienia w S.U. PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71c00316-3af7-48fc-9849-3cf927ad4a07

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00643139

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00541323

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPZ.271.42.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

24000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekspresu do kawy wraz z chłodziarką, zgodnie z opisem w załączniku nr 1, do Punktu Żywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym „PERŁA BAŁTYKU” w Kołobrzegu.
2. Szczegółowy opis w Załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji.
3. Dostarczany sprzęt powinien być fabrycznie nowy oraz zaopatrzony w odpowiednie atesty i certyfikaty oraz powinien odpowiadać parametrom technicznym i użytkowym opisanym w specyfikacjach asortymentowych zamieszczonych w załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji. Do każdego urządzenia powinna być dołączona instrukcja obsługi sporządzona w języku polskim oraz karta gwarancyjna.
4. Z dostawą łączy się usługa polegająca na dostarczeniu zamawianego sprzętu transportem wykonawcy do miejsca przeznaczenia, zainstalowania urządzeń w miejscu pracy, podłączenie urządzeń do odpowiednich sieci i ich uruchomienie, a także przeprowadzenie dwukrotnego szkolenia personelu zatrudnionego na dwóch zmianach obsługującego urządzenia.
5. Czas reakcji na ewentualne awarie maksymalnie 3 godzin w okresie gwarancji.
6. W przypadku dłuższych zapewnienie urządzenia zastępczego o takich samych funkcjach użytkowych.
7. Regularne obowiązkowe przeglądy serwisowe przynajmniej raz w miesiącu od końcowego protokołu dostawy potwierdzonego w książce przeglądu.
8. Przeprowadzenie dwukrotnie szkolenia personelu zatrudnionego na dwóch zmianach obsługującego urządzenia
9. Obowiązkowe zapoznanie się z możliwościami technicznymi podłączenia urządzeń we wskazanym obiekcie przed złożeniem oferty.
10. Zapoznanie się z organizacją kuchni z pisemnym potwierdzeniem – ocena wizualna do dnia 21.10.2024 r. w Punkcie Żywienia – WIZJA LOKALNA.
11. Okres gwarancji i rękojmi na dostarczony sprzęt nie mniej niż 3 lata.

4.5.3.)Główny kod CPV

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28905 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28905 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28905 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 369171879

7.3.3)Ulica

ul. Morska 44

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-225

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28905 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39314000-6Przemysłowy sprzęt kuchenny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kołobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 28 905 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39314000-6 (Przemysłowy sprzęt kuchenny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.