Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
16 743 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2024
Okres realizacji
do 20 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 16 743 zł – 24 064 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usługi restauracyjnej podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego 2024 ”.

Zamawiający Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi restauracyjnej podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika…”, wybierając ofertę wykonawcy Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska. Wartość umowy: 16 743 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 9 grudnia 2024
Wartość umowy
16 743 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska (Krośniewice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 16 743,38 zł (umowę zawarto 4 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 16 743,38 zł do 24 064,05 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail