Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
572 599 zł
Umowa zawarta
29 listopada 2024
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa licencji do oprogramowania IBM Cognos

Zamawiający Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa licencji do oprogramowania IBM Cognos”, wybierając ofertę wykonawcy MINERAL MIDRANGE SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 572 599 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 9 grudnia 2024
Wartość umowy
572 599 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MINERAL MIDRANGE SPÓŁKA AKCYJNA (WARSZAWA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 572 598,70 zł (umowę zawarto 29 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006746410

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 6/12

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@arp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://arp.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zakupy.arp.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa licencji do oprogramowania IBM Cognos

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3469dbef-d1e0-4bb0-b711-08af2ef98646

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00641448

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00567377

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BAZ.263.20.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do oprogramowania IBM Cognos

1) 65 szt. D1RA8LL - IBM Planning Analytics Local User Authorized User License + SW Subscription & Support 12 Months; 2) 1 szt. D0762LL - IBM Planning Analytics Local Modeler Authorized User License + SW Subscription & Support 12 Months; 3) 420 szt. D0C12LL - IBM Planning Analytics Local TM1 Server Processor Value Unit (PVU) License + SW Subscription & Support 12 Months. 3. Zamawiający informuje, że obecnie posiada następujące licencje na oprogramowanie IBM Cognos: 1) IBM Cognos Business Intelligence Architect per Authorized User License; 2) IBM Cognos Analytic Server Processor Value Unit (PVU) License; 3) IBM Cogons Enterprise User Authorized User License; 4) IBM Cognos Performance Management Modeler Authorized User License. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy określone zostały szczegółowo we wzorze Umowy (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w OPZ (załącznik nr 4 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

572598,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

572598,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

572598,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MINERAL MIDRANGE SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

015303298

7.3.3)Ulica

KRAKOWIAKÓW, nr 50

7.3.4)Miejscowość

WARSZAWA

7.3.5)Kod pocztowy

02-255

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

572598,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 572 599 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MINERAL MIDRANGE SPÓŁKA AKCYJNA (WARSZAWA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.