Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Impel Facility Services Sp. z o. o. , Impel FM Partner Sp. z o .o

Wartość umowy
601 884 zł
Umowa zawarta
6 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Częstotliwość nadzoru20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Olecku oraz utrzymanie terenów przyległych w latach 2025-2026.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Olecku (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Olecku oraz utrzymanie…”, wybierając ofertę wykonawcy CLIMBEX Sp. z o. o. Wartość umowy: 601 884 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w OleckuOlecko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olecki →)opublikowano 9 grudnia 2024
Wartość umowy
601 884 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 listopada 2024

    Termin ofert: 12 listopada 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: CLIMBEX Sp. z o. o. (Opole), wspólnie z: Impel Facility Services Sp. z o. o. , Impel FM Partner Sp. z o .o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 601 883,76 zł (umowę zawarto 6 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Olecku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519617010

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Osiedle Siejnik I 18

1.5.2.)Miejscowość

Olecko

1.5.3.)Kod pocztowy

19-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

olecko@olecko.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olecko.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe50379b-7e3c-4730-a1ba-03589b3a182d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


resort sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Olecku oraz utrzymanie terenów przyległych w latach 2025-2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe50379b-7e3c-4730-a1ba-03589b3a182d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00641239

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00236973/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Olecku oraz utrzymania terenów przyległych w latach 2025-2026.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00575491

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A.261.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomieszczenia w budynku Sądu przy ul. Osiedle Siejnik I 18 (budynek A) - ilość metrów kwadratowych powierzchni łącznie - 1 412,8 m².
Pomieszczenia w budynku Sądu przy ul. Osiedle Siejnik I 18 (budynek B) - ilość metrów kwadratowych powierzchni łącznie - 1 370 m².
Pomieszczenia w budynku Sądu przy ul. Sembrzyckiego 18 - ilość metrów kwadratowych powierzchni łącznie – 376,3 m².
Utrzymanie terenów przyległych do budynku Sądu przy ul. Osiedle Siejnik I 18 - trawy – 2 127 m², chodniki, droga, parking (polbruk) – 3 398 m²

4.5.3.)Główny kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

601883,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

601883,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

601883,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
CLIMBEX Sp. z o. o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Impel Facility Services Sp. z o. o. , Impel FM Partner Sp. z o .o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7540026219

7.3.3)Ulica

Dobrzeńska 64

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-920

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

601883,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90911200-8Usługi sprzątania budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
621 000 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
263 664 zł941 959 zł
Rozstęp międzykwartylowy
678 294 zł
Źródło próbki
CPV 90911200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
263 664 zł
Mediana
621 000 zł
Górny kwartyl
941 959 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Olecku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 601 884 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90911200-8 (Usługi sprzątania budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CLIMBEX Sp. z o. o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.