Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
780 327 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dostęp do internetowego serwisu obsługi klienta, umożliwiający bieżący monitoring zużycia25%Dedykowany Opiekun Klienta15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup paliwa gazowego, obejmujący dystrybucję i zakup gazu dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy."

Zamawiający Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście M.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup paliwa gazowego, obejmujący dystrybucję i zakup gazu dla szkół i placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Wartość umowy: 780 327 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
780 327 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 października 2024

    Termin ofert: 11 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 780 326,90 zł (umowę zawarto 8 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DZIELNICOWE BIURO FINANSÓW OŚWIATY ŚRÓDMIEŚCIE M.ST. WARSZAWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010047198

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Bankowy 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-095

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

222770100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.dbfos@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dbfos.um.warszawa.pl/kontakt/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dbfos_warszawa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Centrum usług wspólnych jednostek oświaty

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Zakup paliwa gazowego, obejmujący dystrybucję i zakup gazu dla szkół i
placówek oświatowych Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy."

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-250c78c8-d7fe-4c7f-ae39-8c56e9b5eb82

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00639970

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00088082/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup paliwa gazowego, obejmującego dystrybucję i zakup gazu dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy na okres do trzech lat

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00525195

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DBFO-Ś/ZPO/2500/18/24/KJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

866151,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienie jest zakup paliwa gazowego, obejmujący dystrybucję i zakup gazu dla szkół i placówek
oświatowych Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

09123000-7 - Gaz ziemny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

65210000-8 - Przesył gazu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

780326,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

780326,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

780326,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:527-270-60-82

7.3.3)Ulica

Jana Kazimierza 3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-248

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

780326,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście M.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 780 327 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.