Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
407 971 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Korczowej
    Wartość umowy
    118 041 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Medyce
    Wartość umowy
    154 630 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Budomierzu
    Wartość umowy
    41 044 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Krościenku
    Wartość umowy
    38 589 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Cześć 5 - dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Malhowicach
    Wartość umowy
    55 667 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
30 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla potrzeb Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej

Zamawiający Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej (Korczowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla potrzeb Zakładu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 407 971 zł. Złożono 30 ofert.

Łączna wartość umów
407 971 zł
Liczba ofert
30 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrala Techniczno-Handlowa JONTEX (część 1); DAFIPAPIER Sp. z o. o (części 2, 5); „DAFIPAPIER” Sp. z o. o (część 3); DAFIPAPIER Sp. z o. o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 407 971,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 30 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH W KORCZOWEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Administracji i Eksploatacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180635492

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

N/N

1.5.2.)Miejscowość

Korczowa

1.5.3.)Kod pocztowy

37-552

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 624-25-50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

korczowa@zopgkor.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zopgkor.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zopgkor

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla potrzeb Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-744de562-d131-4c41-8b3c-bd7aa005d558

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00638992

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00097702/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla potrzeb Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00523345

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAE-242/17/I/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

337147,09 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

97375,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

154630,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

41043,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

38589,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 5 - dostawa artykułów higienicznych i środków czystości dla DPG w Malhowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33761000-2 - Papier toaletowy

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33711900-6 - Mydło

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

55666,99 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118040,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

141603,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118040,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrala Techniczno-Handlowa JONTEX

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921005800

7.3.3)Ulica

Kasztelańska 1a

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118040,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154630,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

203354,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154630,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAFIPAPIER Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423491887

7.3.3)Ulica

Kombatantów 1

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-110

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154630,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41043,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56170,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41043,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„DAFIPAPIER” Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423491887

7.3.3)Ulica

Kombatantów 1,

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-110

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41043,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38589,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55554,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38589,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAFIPAPIER Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423491887

7.3.3)Ulica

Kombatantów 1

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-110

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38589,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55666,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73802,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55666,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAFIPAPIER Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423491887

7.3.3)Ulica

Kombatantów 1

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-110

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55666,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korczowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 407 971 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrala Techniczno-Handlowa JONTEX (Jarosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.