Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 568 250 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2024
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 567 080 zł – 1 568 250 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0,1% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin wykonania20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baborów"

Zamawiający Gmina Baborów (Baborów, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baborów”, wybierając ofertę wykonawcy ITINET Robert Wojniusz. Wartość umowy: 1 568 250 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BaborówBaborów, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 3 grudnia 2024
Wartość umowy
1 568 250 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ITINET Robert Wojniusz (Zielona Góra).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 568 250,00 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 567 080,00 zł do 1 568 250,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Baborów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412817

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ratuszowa 2a

1.5.2.)Miejscowość

Baborów

1.5.3.)Kod pocztowy

48-120

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@baborow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.baborow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/preda

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baborów"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-738169cc-3d23-437d-a709-7d5b24629fb8

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00628245

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00054138/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baborów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00455060

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGP.271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baborów". Zakres robót obejmuje

a) wymianę 901 sodowych opraw na autonomiczne oprawy LED z ograniczeniem mocy w godzinach tzw. „późnej nocy” współpracujące z systemem zarządzania oświetleniem przestrzeni publicznej zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego dokumentu. b) wymianę 535 wysięgników – tam gdzie to konieczne, przewodów i zabezpieczeń w istniejących słupach, tam gdzie dokonywana jest modernizacja oświetlenia przestrzeni publicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1567080 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1568250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1568250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1568250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316000-5Instalowanie systemów oświetleniowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 865 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
83 428 zł407 303 zł
Rozstęp międzykwartylowy
323 876 zł
Źródło próbki
CPV 45316· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
83 428 zł
Mediana
299 865 zł
Górny kwartyl
407 303 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Baborów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baborów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 568 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316000-5 (Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ITINET Robert Wojniusz (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.