Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 800 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Trzebiel i Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Trzebielu.

Zamawiający Gmina Trzebiel (Trzebiel, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Trzebiel i Szkoły Podstawowej im. Orła Białego…”, wybierając ofertę wykonawcy EKONAFT Bolesławiec Sp. z.o.o. Wartość umowy: 162 800 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina TrzebielTrzebiel, Lubuskieopublikowano 2 grudnia 2024
Wartość umowy
162 800 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKONAFT Bolesławiec Sp. z.o.o (Bolesławiec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 162 800,00 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail