Zamawiający dnia 22.11.2024r. o godz. 10:15 przystąpił do otwarcia ofert. W predmiotowym postępowaniu złożona została tylko jedna oferta. W trakcie otwarcia ofert na portalu e- zamówienia widniała liczba ofert złożonych 2 w tym 1 wycofana. Podczas kolejnych czynności otwierania ofert okazało się, że oferta nie posiada treści. Wygenerowana została z portalu E-zamówienia, Informacja z otwarcia ofert, która potwierdza brak złożonych ofert. W takim przypdku należy uznać, że oferta nie została złożona gdyż nie posiada treści
Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2025
Zamawiający Gmina Wąpielsk (Wąpielsk, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2025”.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 860 972 zł
- Liczba ofert
- 0 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=644, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
14 listopada 2024
Termin ofert: 22 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
25 listopada 2024
0 ofert
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający dnia 22.11.2024r. o godz. 10:15 przystąpił do otwarcia ofert. W predmiotowym postępowaniu złożona została tylko jedna oferta. W trakcie otwarcia ofert na portalu e- zamówienia widniała liczba ofert złożonych 2 w tym 1 wycofana. Podczas kolejnych… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Wąpielsk |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118939 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | Wąpielsk |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Wąpielsk |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 87-337 |
| 1.5.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.5.7.) | Numer telefonu | 564938321 |
| 1.5.8.) | Numer faksu | 564938322 |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@wapielsk.pl |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wapielsk.pl |
| 1.6.) | Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-daa1dd20-080e-4273-8122-0cb373171156 |
| 1.7.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.8.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2025 |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-daa1dd20-080e-4273-8122-0cb373171156 |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00613846 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2024-11-25 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2024/BZP 00001068/04/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Wąpielsk w roku 2025 |
| 2.11.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 2.13.) | Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy | Tak |
| 2.14.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00593701 |
Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Numer referencyjny | RI.271.13.2024.PŁ |
| 4.2.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.4.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 4.5.1.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi na terenie Gminy Wąpielsk, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów stałych zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. |
| 4.5.3.) | Główny kod CPV | 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów |
Zakończenie postępowania
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania | Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem |
| 5.2.) | Podstawa prawna unieważnienia postępowania | art. 255 pkt 1 ustawy |
| 5.2.1.) | Przyczyna unieważnienia postępowania | Zamawiający dnia 22.11.2024r. o godz. 10:15 przystąpił do otwarcia ofert. W predmiotowym postępowaniu złożona została tylko jedna oferta. W trakcie otwarcia ofert na portalu e- zamówienia widniała liczba ofert złożonych 2 w tym 1 wycofana. Podczas kolejnych czynności otwierania ofert okazało się, że oferta nie posiada treści. Wygenerowana została z portalu E-zamówienia, Informacja z otwarcia ofert, która potwierdza brak złożonych ofert. |
Oferty
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 6.1.) | Liczba otrzymanych ofert lub wniosków | 0 |
| 6.1.1.) | Liczba otrzymanych ofert wariantowych | 0 |
| 6.1.2.) | Liczba ofert dodatkowych | 0 |
| 6.1.3.) | Liczba otrzymanych od MŚP | 0 |
| 6.1.4.) | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego | 0 |
| 6.1.5.) | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG | 0 |
| 6.1.6.) | Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt | 0 |
| 6.1.7.) | Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt | 0 |
| 6.2.) | Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem | 0 |
| 6.3.) | Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem | 0 |
| 6.4.) | Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | 0 |
| 6.5.) | Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną | Nie |
| 6.6.) | Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową | Nie |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.