Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość wybranych ofert
367 485 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 1 jest dostawa wyposażenia do sal dydaktycznych w meble szkolne i pomoce dydaktyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 1 określa Załącznik Nr 1A do SWZ
    Cena wybranej oferty
    83 432 zł
    7 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 2 jest dostawa wyposażenia placu zabaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 2 określa Załącznik Nr 1B do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 3 jest dostawa sprzętu do wyposażenia umywalni i rozdzielni posiłków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 3 określa Załącznik Nr 1C do SWZ
    Cena wybranej oferty
    18 008 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 4 jest dostawa pomocy naukowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 4 określa Załącznik Nr 1D do SWZ
    Cena wybranej oferty
    144 004 zł
    8 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 5 jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 5 określa Załącznik Nr 1E do SWZ
    Cena wybranej oferty
    122 041 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
31 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa pomocy dydaktycznych, mebli oraz sprzętu do wyposażenia Gminnego Przedszkola w Strzelcach”

Zamawiający Gmina Strzelce (Strzelce, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych, mebli oraz sprzętu do wyposażenia Gminnego Przedszkola w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 367 485 zł. Złożono 31 ofert.

Zamawiający: Gmina StrzelceStrzelce, Łódzkie (powiat Opoczyński →)opublikowano 24 listopada 2024
Łączna wartość ofert
367 485 zł
Liczba ofert
31 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 sierpnia 2024

    Termin ofert: 4 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    24 listopada 2024

    7 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Nowa Szkoła Sp. z o.o. (część 1); Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo-Akcyjna (część 3); Moje Bambino Sp. z o.o. (części 4, 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 367 485,02 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 31 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STRZELCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016063

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Leśna 1

1.5.2.)Miejscowość

Strzelce

1.5.3.)Kod pocztowy

99-307

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 24 356 66 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gminastrzelce.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://ugstrzelce.bip.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7ed6b75-4582-4c7f-8475-e33bb020351f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa pomocy dydaktycznych, mebli oraz sprzętu do wyposażenia Gminnego Przedszkola w Strzelcach”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7ed6b75-4582-4c7f-8475-e33bb020351f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00612188

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00042915/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 „Dostawa pomocy dydaktycznych, mebli oraz sprzętu do wyposażenia Gminnego Przedszkola w Strzelcach”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane w ramach projektu: „Strzeleckie EkoSmyki - przyjaciele Ziemi"- poprawa jakości kształcenia przedszkolnego w Gminie Strzelce. Projekt nr FELD.08.06-IZ.00-0044/23 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00469975

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

386781,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 1 jest dostawa wyposażenia do sal dydaktycznych w meble szkolne i pomoce dydaktyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 1 określa Załącznik Nr 1A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.)Wartość części

95555,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 2 jest dostawa wyposażenia placu zabaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 2 określa Załącznik Nr 1B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego

4.5.5.)Wartość części

38079,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 3 jest dostawa sprzętu do wyposażenia umywalni i rozdzielni posiłków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 3 określa Załącznik Nr 1C do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39300000-5 - Różny sprzęt

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.)Wartość części

11518,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 4 jest dostawa pomocy naukowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 4 określa Załącznik Nr 1D do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.5.)Wartość części

117210,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie Części Nr 5 jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części Nr 5 określa Załącznik Nr 1E do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

124417,07 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83432,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

197336,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83432,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7250013378

7.3.3)Ulica

POW

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-248

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67830,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wybrany Wykonawca: Fundacja Bliżej Ludzi, ul. Barwinek 6/18, 25-150 Kielce, uchylił się od
podpisania umowy – informacja Wykonawcy, przekazana Zamawiającemu w dniu 7 listopada 2024 roku,
za pośrednictwem platformy e-Zamówienia - Zamawiający na podstawie przywołanego na wstępie
przepisu, art. 263 ustawy: „jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza,
uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego
zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny
ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo
unieważnić postępowanie” - unieważnił przedmiotowe postepowanie w zakresie Części Nr 2 zamówienia
(każda, z pozostałych w postepowaniu dwóch ofert, jest z ceną, do której Zamawiający nie może
zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia).

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86897,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99900,00 PLN

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18008,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23062,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18008,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo-Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752667756

7.3.3)Ulica

Noskowskiego

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14640,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144003,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

285142,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144003,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117076,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122041,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122041,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99220,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzelce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 367 485 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nowa Szkoła Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.